فروش شیرآلات فاراب

دفتر فروش شیرآلات فاراب

از بزرگترین شرکتهای داخلی که در سال 1365 فعالیت خود را در حوزه تجهیزات مکانیکی آغاز نمود و توانست با تولیدات گسترده خود پاسخگوی نیاز بارار ایران و مردم باشد فاراب می باشد.

شرکت فاراب با تولید محصولات چدنی  برای اولین بار در ایران و فروش شیرآلات فاراب  خود را به عنوان یک شرکت معتبر و نامدار معرفی کرد که دائما در حال ارتقای سطح کیفی محصولات و گسترش آنها می باشد تا بتواند عرصه صنایع کشور را به خودکفایی کامل برساند.

تولیدات شرکت فاراب

شیر پروانه ای: (شیرلاگ، شیرویفری اهرمی، شیر ویفری گیربکس دار)، شیر سوپاپی، شیر کشویی: (شیرکشویی زیانه فلزی یا اورینگی، شیر کشویی زبانه لاستیسکی، شیر کشویی گرافیتی)، شیر یکطرفه: ( شیر یک طرفه زبانه فلزی، شیر یک طرفه زبانه لاستیکی)، شیر صافی.

زمینه های کاربردی شیرآلات فاراب

  • صنایع تفت و گاز
  • صنایع پتروشیمی
  • صنایع غذایی و دارویی
  • صنایع آب و فاضلاب
  • تاسیسات حرارتی _ برودتی

شیرآلات فاراب در ابعاد و اندازه های مختلف تولید می گردند که می توانید متانسب با پروژه های خود و فشارکاری و سایزی که در نظر دارید از میان سبد محصولی کامل فاراب آن را خریدداری کنید.

فروش شیرآلات فاراب
فروش شیرآلات فاراب

سایز تولیدی شیرآلات فاراب

4/1 1 اینچ، 2/1 1 اینچ، 2 اینچ، 2/2 1 اینچ، 3 اینچ، 4 اینچ، 5 اینچ، 6 اینچ، 8 اینچ، 10 اینچ، 12 اینچ، 32 اینچ، 40 اینچ، 50 اینچ، 65 اینچ، 80 اینچ، 100 اینچ، 150 اینچ، 200 اینچ، 250 اینچ، 300 اینچ، 350 اینچ، 400 DN اینچ.

سیستم کاری شرکت فاراب به گونه ای می باشد که روی اهداف و خواسته های مشتری متمرکز شده است به همین دلیل موفق شده است شیرآلات فاراب را با کیفیت بالا تولید و به بازار عرضه نماید.

شیرآلات فاراب به دلیل اینکه از بهترین متریال به نام چدن تولید می گردند می توانند در برابر حرارت و گرما، در برابر ضربه و فشار، در برابر خوردگی و فرسودگی مقاوم باشند و همچنین به آسانی نصب گردند و ماندگاری بالایی داشته  باشند.

همین ویژگیها باعث شده است که شرکت فاراب در میان شرکتهای خارجی نیز محجبوب و شناخته شده باشد.

فروش شیرآلات فاراب از طریق نماییندگیهای فاراب، عوامل پخش و توزیع فاراب و سایت رسمی فاراب امکان پذیر می باشد.

فاراب محصولات خود را از طریق سایت به صورت آنلاین و از طریق نمایندگیهای فعال به صورت حضوری همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش به فروش می رساند.

در سایت ما به نشانی www.avalve.ir سایر محصولات و تولیدات شرکت فاراب را می توانید مشاهده نمایید.

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.