فروش شیر فلکه کیز ایران

فروش شیر فلکه کیز ایران

گروه تولیدی شیرآلات کیز ایران در سال 1363 شروع به فعالیت کرد و  با هدف ارتقاء سظح تولیدات داخلی با تجربه علمی و صنعتی و بهره گیری از کادری متخصص و نیز تکیه بر محاسبات ، طراحی ، ساخت و تجهیزات مدرن فنی خویش توانسته یکی از موفق ترین تولید کنندگان داخلی محصوب گردد.

یکی از پر مصرف ترین شیر در صنایع تاسیسات ساختمانی و صنعتی شیر فلکه کشویی است.

به طور کلی شیر فلکه ها وظیفه قطع و وصل و تنظیم دبی جریان سیالات را بعهده دارند دارای کاربردهای وسیع و مهمی در صنایع مختلف از جمله صنعت تاسیسات می باشند. شیر فلکه کشویی ساخت گروه صنعتی کیز ایران در سایزهای مختلف تولید می شود و تمامی این محصولات از فورج برنج تولید شده که مقاومت قابل قبولی را نیز دارا می باشد. نحوه اتصال شیر فلکه های سیم به صورت دنده مادگی می باشد که قابلیت اتصال به لوله های فلزی گالوانیزه و لوله های 5 لایه و موارد مشابه را به خوبی دارا می باشد. باز و بسته شدن سیال در شیر فلکه به وسیله دسته فلکه می باشد و توانایی در برابر فشار کاری 20PN را دارا می باشد.شیر فلکه های کیز ایران در سیستم های گرمایشی سیستم های بهداشتی و پنوماتیک انتقال بخار اشباع سرویس های لوله کشی منازل و شبکه های آبرسانی شبکه های توزیع گازوئیل بنزین و دیگر هیدروکربن ها و مایعات غیر خورنده کاربرد دارد.

قیمت شیر فلکه کیز ایران

جنس مواد تولیدی شیرالات از:الیاژ برنج، و سرب می باشد.شیرالاتی که در مکان های مسکونی مورد استفاده قرار می گیرند باید شیربرنجی یا همان شیرالاتی که در فرایند تولید انها از الیاژ برنج استفاده شده باشند.دلیل استفاده کردن از شیربرنجی در مکان های مسکونی، مقاوم بودن در برابر زنگ زدن می باشد که باعث الودگی اب نمی شود.

باز و بسته شدن سیال در شیر فلکه به وسیله دسته فلکه می باشد و توانایی در برابر فشار کاری 20PN را دارا می باشد.شیر فلکه های کیز ایران در سیستم های گرمایشی سیستم های بهداشتی و پنوماتیک انتقال بخار اشباع سرویس های لوله کشی منازل و شبکه های آبرسانی شبکه های توزیع گازوئیل بنزین و دیگر هیدروکربن ها و مایعات غیر خورنده کاربرد دارد. از خواص این شیر می توان به کم بودن افت فشار در طول مسیر اشاره نمود و به همین دلیل در سر راه لوله های با طول زیاد از این شیر استفاده می گردد. از دیگر خواص شیر فلکه این است که وقتی بطور کامل باز می شود مجرا بند (دیسک) از مسیر عبور جریان حذف می شود که این خاصیت باعث از بین رفتن هرگونه مقاومتی در شیر می گردد. قطعات به کار رفته در شیر فلکه کیز ایران تماماٌ از مواد اولیه مرغوب موجود با بهره گیری از ماشن آلات مدرن و جدیدترین تکنولوژی تولید ساخته می شود و همچنین با ابزاآلات کالیبره شده در واحد کنترل کیفیت کلیه موارد فنی با دقت تست میگردد و شامل قطعات زیر می باشد.

بدنه یا پوسته خارجی از جنس برنج MS-58 و به روش فورجینگ، مجرابند از جنس برنج MS-58 و به روش فورجینگ، در پوش از جنس برنج MS-58 و به روش فورجینگ، میل محور از جنس برنج، مهره آبندی از جنس برنج، واشر آبندی میل محور از جنس تفلون P.T.F.E و دسته فلکه از جنس آلومنیوم با رنگ استاتیک می باشد.

قیمت شیر فلکه کیز ایران

[تعداد: 5    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *