فروش لوله مانیسمان  

لوله مانیسمان

تولید لوله با دو مدل و روش صورت می گیرد، روش اول به صورت درزدار (WELDED PIPES) و روش دوم لوله های بدون درز و یا مانیسمان (SEAMLESS PIPES) می باشد.

لوله درزدار بر روی سطح خود دارای جوش می باشد و لوله بدون درز فاقد از هرگونه جوش و درزی بر روی سطح خود بوده و کاملا صاف و یکپارچه می باشد.

لوله مانیسمان از یک شمش فولادی و یا پروفیل تو پر که از میان به وسیله سمبه ی سرخ از حرارت میان تهی شده است تولید می گرد، سایزهای تولیدی این محصول از 1 اینچ تا 6 اینج و آلیاژ آن کربن استیل و استنلس استیل می باشد.

این لوله نسبت به سایر لوله ها با محدودیت روبرو است اما بخاطر مقاومت بالای آن، در پروژه های حساس بکارگرفته می شود خصوصا در زمانی که انتقال  سیال از ارزش بالایی بر خورد دار بوده و وجود نشتی در لوله ممکنه خطرات بسیاری را به دنبال داشته باشد.

لوله مانیسمان چینی

زمینه های کاربردی لوله مانیسمان

ساخت لوله های انتقال تحت فشار و یا لوله های نفت و گاز، ساخت مخازن سوخت CNG، ساخت صنایع غذایی و دارویی، ساخت خطوط هیدرولیک، ساخت بولرها و مبدل ها، صنعت برق و در ساخت برج های پشتیبانی خطوط انتقال برق، ساخت و ساز و یا سازه های فولادی، سیستمهای لوله کشی و تأسیسات، ساخت خطوط آتش نشانی.

نکته قابل توجه اینکه در صنایع غذایی و دارویی بخاطر حساسیت بالای آنها از لوله مانیسمان زنگ نزن استفاده می کنند.

برای اینکه یک لوله را به درستی معرفی کنید باید به پارامترهایی همچون قطر خارجی و یا سایز اسمی، ضخامت لوله و یا فاصله بین قطر داخلی و خارجی، طول لوله، جنس لوله، نوع لولهفروشتوجه کنید.

تمامی موارد گفته شده علاوه بر برند سازه هنگام قیمت گذاری لوله مانیسمان نیز مورد توجه قرار گرفته می شوند که با توجه به آنها قیمت نهایی اعلام شده و به فروش می رسد.

شرکتهای متعددی به تولید و فروش لوله مانیسمان پرداخته اند که شما عزیزان می توانید با یک تحقیق ساده از کسانی که آشنایی در حرفه های لوله کشی و تاسیسات دارند بهترین برند را انتخاب نمایید.

استاندارد تولیدی لوله مانیسمان اصولأ بر اساس ASME می باشد که ویژگیهایی از جمله: مقاومت در برابر دماهای بالا، خوردگی، پوسیدگی، عملکردی عالی و ظاهری زیبا بخاطر داشتن سطح یکنواخت، دوام طولانی و مقاومت مکانیکی و فشاری بالایی دارد

برای لوله های گازی بالای 2 اینچ می توان از لوله مانیسمان استفاده کرد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.