فشارشکن سیم ایتالیا خرید فشارشکن سیم ایتالیا

موفقیت شما در گرو تهیه و خریداری بهترین محصولات از شناخته شده ترین برند های موجود در بازار است . شرکت سیم ایتالیا از  کارخانجاتی است که در حال حاضر در دنیا شناخته شده است و از بهترین و با کیفیت ترین شیر الات برنجی را تولید می کند .این کارخانه از سال 1957 تاسیس و فعالیت خود را در عرصه تولید شیر الات برنجی اغاز کرده است . علت نام گذاری این برند ایتالیایی به CIM , معادل و هم معنای کیفیت ممتاز و قیمت مناسب محصولات این برند است .

خرید فشارشکن سیم ایتالیا

شرکت سیم ایتالیا به تولید این محصولات از جنس روکش نیکل , و به تولید قسمت های داخلی فشار شکن از الیاژ برنج پرداخته است . از شیر فشار شکن می

توان در کاهش و کنترل فشار در صنعت , در شبکه های توزیع اب اشامیدنی , در سیستم های گرمایشی و سرمایشی و … استفاده کاربردی داشت . شیر های فشار شکن معمولا فشار زیاد و ورودی متغیر را به فشار کم و ورودی ثابت تغییر می دهد که این یکی از مزایای این محصول می باشد . شیر فشار شکن برند سیم ایتالیا در فعالیت و انجام وظیفه خود از جاذبه زمین تاثیری نخواهد گرفت و می تواند در هر شرایطی که لازم باشد و نیاز داشته باشد نصب شود و به کار گرفته شود . این شیر ها به صورت افقی , عمودی و سرازیر به روی 3 بار خروجی از پیش تنظیم شده نصب می شوند . نحوه کارکرد این شیر به صورتی است که اچاری در بالای حفره شیر وجود دارد که با چرخاندن اچار در جهت عقربه های ساعت فشار افزایش پیدا می کند و اگر همین کار را در جهت مخالف انجام بدهید فشار کاهش می یابد ولی باید توجه داشته باشید که این کار در هر صورتی امکان پذیر نخواهد بود و در صورتی ممکن است که اب خروجی حتما بسته باشد و باز نشود . این شیر فشار شکن از محصولات پر کاربرد سیم ایتالیا محسوب می شود که با قیمت عالی به فروش می رسد .

 

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *