فلنچ اسلیپون

قطعه ای با کاربرد فراوان در سرویس ها، از انواع فلنج ها، با هزینه نصب کمی بالاتر در مقایسه با دیگر قطعات ، نیاز به جوش در دوطرف دارد ، بله نام آن فلنج اسلیپون(Slip On Flange) است . بهتره اول از هر چیز توضیح کوتاهی درباره فلنج بدهم، تا با این قطعه های پر کاربرد بیشتر آشنا بشید، فلنج چیست ؟ شاید حتی یک بار هم این اسم را از زبان کسی نشنیده باشید اما از فواید آن در تاسیسات بی بهره نیستید، به زبان ساده تر فلنج یکی از مجموع قطعه هایی است که برای  متصل کردن بین لوله ها ، شیرآلات ، پمپ ها و در دستگاه ها مورد استفاده قرار میگیرد ، این قطعه ها همیشه به شکل جفتی و به کمک پیچ و مهره وظیفه اتصال دو قطعه را به یکدیگر دارند، به آسانی باز و بسته می شود و در فشار های مینیموم و ماکسیموم کاربرد بسیار مطلوبی دارد جنس فلنج ها  از فلزاتی مثل  فولاد و آلیاژ های فولادی یا چدن و استیل و . . . است .

خرید فلنچ اسلیپون

حالا که کمی با فلنج ها آشنایی پیدا کرده اید، برویم سراغ مدلی از فلنج ها به نام فلنج اسلیپون :

اسم دیگر فلنج اسلیپون فلنج روکار است، این مدل بیشتر در سرویس های معمولی به کار می رود، برای آب بندی فلنج های اسلیپون از واشر ،لای (Gasket) که بین آن دو قرار میگیرد استفاده می شود.

انواع فلنج روکار یا اسپیلون :

  • فلنج اسلیپون استیل
  • فلنج اسلیپون فولادی
  • فلنج اسلیپون pn16
  • فلنج اسلیپون 150

جنس فلنج ها روکار از پلی اتیلن، استیل، فولاد ،چدن ،آلیاژ های فولادی و دیگر مواد است، فلنج ها با توجه به جنس ، نیاز و شرایط استفاده و تحمل فشار و دما، کلاس بندی می شوند، که در این رده بندی ، استاندارد های متفاوتی وجدو دارد مانند [ رده بندی فشار ANSI B16.34 ] ، [ رده بندی فشار ISO ] ، [ API6A-6B-6BX ] .در پایان باید بگوییم با توجه به اندازه و ضخامت استاندارد، آماده خدمات رسانی جامع و با کیفیت به شما عزیزان هستیم.

قیمت فلنچ اسلیپون

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *