فلنچ سیتکو قیمت فلنچ سیتکو خرید فلنچ سیتکو

فلنچ سیتکو

گروه صنعتی بهداشتی سیتکو در سال 1990 در زمینه طراحی و تولید شیرآلات ساختمانی، صنعتی و همچنین تولید لوله و اتصالات گالوانیزه و محصولات متنوع صنعت تاسیسات فعالیت خود را در کشور چین آغاز نمود. این برند در راستای پیشبرد اهداف خود که دسترسی با بازارهای جهانی می باشد در زمینه کیفیت محصولات تولیدی اقدام به کارگیری نیروهای متخصص و بهره گیری از ماشین آلات به روز و استفاده از مواد اولیه مرغوب نموده است و علاوه بر فروش خوب در کشور چین اقدام به صادرات محصولات خود به ایران و کشورهای دیگر نموده است.

خرید فلنچ سیتکو

یکی دیگر از محصولات متنوع گروه صنعتی بهداشتی سیتکو تولید فلنج می باشد که از اتصال دهنده های لوله ها، شیرآلات و دستگاه ها به یکدیگر می باشد. فلنج ها در مکانهایی که در آن لوله ها ، ابزار دقیق، شیرها و دیگر تجهیزات که برای تعمیر و نگهداری مونتاژ شده اند مورد استفاده قرار می گیرند. اتصال فلنج دار از سه قسمت تشکیل شده است: فلنج، گسکت و پیچ ها تشکیل شده است. فلنج به صورت قسمت دیسکی شکل می باشد که همیشه به صورت جفت به کمک پیچ و مهره دو قطعه را به یکدیگر متصل می سازد و به آسانی باز و بسته می شود و برای فشار های کم و زیاد مناسب می باشد. آب بندی بین دو فلنج توسط گسکت که در بین آنها قرار داده می شود انجام می گیرد. جنس فلنج های تولید شده توسط گروه صنعتی سیتکو فلز استیل A105 می باشد. فلنج های تولید شده توسط گروه صنعتی سیتکو در انواع زیر می باشد.

خرید فلنچ سیتکو

فلنج گلودار که دارای یک گردن مخروطی است که شعاع این گردن در انتها با قطر لوله برابر و به آن جوش می شود. وجود این گردن باعث تقویت تحمل فلنج می گردد. این نوع فلنج برای تحمل فشار های بالا و دماهای زیر صفر و همچنین بارهای نوسانی و ارتعاشی مناسب است.

فلنج کور که یک صفحه بسته که در پایان مسیر لوله کشی و مسیرهای داخل فشار به کار می رود. این نوع فلنج و همچنین پیچ های آن عموماٌ فشار بیشتری نسبت به دیگر فلنج ها تحمل می کند که ماکزیمم این فشار در مرکز آن قرار دارد. با توجه به کلاس فلنج می تواند فشار متناسب را تحمل کند. فلنج های تولید شده توسط گروه صنعتی سیتکو دارای استاندارد ASTM B16.5.2009 می باشد.

فروش فلنچ سیتکو

[تعداد: 4    میانگین: 4.3/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *