فلوترسازی امید

تاریخچه فلوترسازی امید

شرکت امید از نمونه های برتر تولیدکنندگان داخلی می باشد که برای اولین بار در ایران شناور کولر و فلوتر تمام برنجی را طراحی و تولید نموده است.

عوامل مختلفی در مجموعه ی امید دست به دست هم داده اند تا به امروز که برند امید را به یک برند مطرح و پرآوازه تبدیل کنند که عبارت هستند از:

  • استخدام نیروهای کاری موفق و با تجربه با مدارج دانشگاهی بالا
  • استفاده از ماشین آلات مدرن و تجهیزات پیشرفته
  • بکارگیری دانش فنی روز دنیا

استفاده از تجربه در کنار دانش روز در امر تولید سبب می گردد تا یک محصول نهایی، با کیفیت فوق العاده مانند فلوتر تولید شود که هم از نظر کارایی عملکرد خوبی داشته باشند و هم به صرفه جویی در آب که دغدغه ی تمام دنیا می باشد کمک کند.

فلوترسازی امید با ارئه ی محصولات با کیفیت موفق به کسب رضایت حداکثری خریدداران، سرمایه گذاران و تأمین کنندگان شده است.

فلوتر از شیرهای مهم در مخازن می باشد که  به منظور کنترل ورودی و تعیین سطح مایعات به کار گرفته می شود، این محصول از آلیاژ برنج که مرغوبترین آلیاژ در شیرهای مختلف می باشد در سایزهای 5/0 تا 2 اینچ تولید می شود.

روش تولید فلوتر در فلوترسازی امید به این صورت است که از روش فورجینگ استفاده می کند،  به طوری که شیر تحت فشار دستگاه های پرس معادل بر 400 تن قرار گرفته و همین موضوع سبب کم شدن ذرات مولکولی در فلوتر شده و استقامت آن را بالا می برد.

استفاده از استانداردهای ملی در فلوترسازی امید یک اصل بوده که همیشه مبنای کار قرار گرفته شده است.

عملکرد فلوتر امید

فلوتر را در مخزن قرار می دهند تا به وسیله بالا آمدن آب به سمت بالا حرکت کرده و زمانی که سیال به حد مورد نظررسید، از ورود سیال به درون مخزن جلوگیری کند و مانع از سر ریز شدن آن شود یا اینکه فلوتر را در پایین ترین نقطه مخزن قرار می دهند تا اگر آب به کمترین حد خود رسید پمپ را خاموش کند، چون روشن ماندن پمپ در صورت کم شدن سیال سوختن و خرابی آن را به همراه ارد.

فلوتر امید دارای گوی و واشر و… می باشد که به علت کیفیت بالا در بدنه برنجی و پلاستیکی علاوه بر کنترل سطح مایعاتی همچون آب برای سایر سیال مانند: نفت، روغن، بنزین، گازوئیل نیز بکار گرفته می شود.

فلوترسازی امید
فلوترسازی امید
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.