فلوتر امید قیمت

فلوتر امید 

قطعه ای مکانیکی و شناوری می باشد که برای کنترل و تعیین سطح مایعاتی که رسانای برق می باشند به کار گرفته می شود.

امروزه فلوتر توسط شرکتهای داخلی زیادی تولید می گردد که از نمونه های برتر این شرکتها امید می باشد که با استفاده از ماشین آلات مدرن و تجهیزات پیشرفته و با کمک نیروهای کار متخصص با مدارج بالای دانشگاهی به تولید فلوتر با سطح کیفیتی بالا پرداخته است.

عملکرد فلوتر امید به قدری خوب بوده که توانسته مشتریان زیادی را به خود جذب کند و رضایت آنها را به دست آورد.

فلوتر امید از آلیاژ برنج که متریالی برتر در تولید قطعات و تجهیزات مکانیکی می باشد تهیه می شود به همین دلیل در برابر خوردگی و پوسیدگی و زنگ زدگی مقاوم است و می تواند فشارهای بالا و دماهای بالا را تحمل کند.

فلوتر یک قطعه پلاستیکی می باشد  که داخل خود یک گوی فلزی جای داده است و با بالا و پایین کردن فلوتر گوی به حرکت در آمده و کنتاک را درون خود به وجود می آورد که قطع و وصل ر ا به همراه دارد.

فلوتر امید قیمت
فلوتر امید قیمت

زمانی که مخزن خشک می شود، فلوتر از آن در برابر خرابی محافظت می کند و زمانی که مخزن پر می شود اجازه سرریز شدن به آن را نمی دهد، پس می توان گفت هم ایمنی را به وجود می آورد و هم در مصرف آب که دغدغه جهانیان می باشد صرفه جویی می کند.

انواع فلوتر امید

فلوتر مکانیکی: از تجهیزات جانبی پمپ به شمار می آید که برای کنترل سطح مایعات با ظرفیت های متوسط به بالا و سیالات سبک و سنگین  به کار گرفته می شود که می تواند  با قطع و وصل کردن پمپ باعث افزایش و در صورت نیاز کاهش سطح آب شود.

فلوتر برقی یا الکتریکی: عملکرد این نمونه از فلوتر ماندد کلید محافظتی می باشد که ضریب اطمینان بالایی داشته و وظیفه اش محافظت از چاه در برابر خشک شدن و یا تمام شدن مایعات می باشد.

این محصول را می توان در بالای مخزن برای جلوگیری از سرریز شدن و یا ته مخزن برای قطع کردن پمپ هنگام خشک شدن قرار داد.

فلوتر امید قیمت های مختلفی با توجه به سایزهای تولیدی دارد، چرا که این محصول در اندازه های 5/0 تا 2 اینچ با روش فورجینگ با پرس حداقل 400 تولید می شود.

فلوتر امید را می توانید از نمایندگیها و فروشگاه های تأسیساتی آنلاین ما همراه با گارانتی و بهترین قیمت خریدداری نمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.