فلوتر برنجی 2 اینچ قیمت فلوتر برنجی 2 اینچ

فلوتر برنجی 2 اینچ

فلوتر برنجی 2 اینچ  یک نوع شناور می باشد که بر روی سطح مایعات برای کنترل و تنظیم جریان سیالات به کار برده می شود ، در اصل فلوتر به معنای شناور می باشد ، به طور کلی هر جسمی که به صورت شناور باشد ، فلوتر نامیده می شود .

فلوتر برنجی 2 اینچ از آلیاژ برنج تولید شده و دارای واشر و توپی می باشد ، این واشر و توپی باید همانند بدنه فلوتر از جنس مرغوب و درجه یک تولید شود ، جنس این دو قطعه از پلاستیک می باشد که از کیفیت بالایی بر خورد دار هستند .

به قسمتی از دستگاه های کنترل کننده سطح فلوتر می گویند اما بعضی ها به اشتباه فکر می کنند که فلوتر کل دستگاه لول کنتور می باشد ، که این موضوع درست نمی باشد و کاملا اشتباه است .

لول کنترل کننده سطح یا لول سوییچ دارای قطعات مختلفی می باشد ، که یک قطعه از این لول کنترل فلوتر برنجی 2 اینچ می باشد .

کارایی فلوتر برنجی 2 اینچ

. آب

. روغن

فلوتر برنجی دو اینج در منبع آب یا روغن قرار می گیرد و زمانی که آب پمپ رو به افزایش باشد فلوتر برنجی 2 اینچ که به صورت شناور می باشد همراه با بالا آمدن سطح مایع بالا می رود و به دور محور شیر می چرخد و آن را می بندد و زمانی که سطح آب رو به پایین آمده ، فلوتر برنجی 2 اینج پایین می آید و شیر را باز می کند تا منبع دوباره از سیال مورد نظر پر گردد .

فلوتر برنجی 2 اینج به روش فورجینگ تولید می شود و با فشار 400 تن توسط  دستگاه پرس ، فشرده و پرس می شود ، این میزان فشار پرس قدرت بالای فلوتر برنجی 2 اینج را نشان می دهد .

فلوتر برنجی 2 اینچ نباید برای مایعاتی که حاوی ذرات هستند مورد استفاده قرار بگیرد ، چرا که این ذرات به مرور در فلوتر جمع شده و باعث رسوب و خرابی فلوتر می شوند ، و دیگر فلوتر برنجی 2 اینچ  نمی تواند کارایی خوبی از خود نشان دهد .

پس به این نتیجه می رسیم که فلوتر برنجی 2 اینچ فقط برای مایعات بدون ذرات مورد استفاده قرار می گیرد .

همان طور که در بالا گفتیم فلوتر برنجی 2 اینچ ، کار قطع جریان آب را هنگام پر شدن مخزن انجام می دهد ، اگر از فلوتر استفاده نکنیم ، وقتی مخزن پر شود آب از منبع سرازیر شده و کامل به هدر می رود ، فلوتر برنجی 2 اینچ در کمک کردن به جلو گیری از مصرف بی رویه آب نقش به سزایی دارد .

فلوتر برنجی 2 اینچ با برند های معتبر در بازار وجود دارد ، این فلوتر دارای نشان استاندارد بوده و با کیفیت های بالا به خرید داران ارائه داده می شود .

فلوتر برنجی 2 اینچ بهترین نمونه و پر کاربرد ترین فلوتر از نظر جنس و کارایی در داخل مخزن آب می باشد ، هنگام خرید مخزن حتما به این نکته توجه کنید که از چه نوع فلوتری برای استفاده در مخزن می خواهید استفاده کنید . جنس فلوتر و نوع مایع درون  مخزن باید با هم سازگاری داشته باشند .

خرید فلوتر برنجی 2 اینچ

مزایای فلوتر برنجی 2 اینچ

1 . مقاومت بالا

2 . استحکام زیاد

3 . تحمل فشار بالا

4 . عمر طولانی

فلوتر برنجی 2 اینچ را می توانید از نمایندگی های معتبر تهیه نمایید . این محصول با توجه به نوع جنس ، از کیفیت بالا بر خورد دار است و هم چنین با توجه به  طراحی ساده ای که دارد ، بسیار مقرون به صرفه می باشد ،  فلوتر برنجی 2 اینچ ، پر استفاده ترین و پر کاربرد ترین محصول در تانکر ها و مخازن می باشد .

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.