فلوتر 3/4با مهر استاندارد رهانه خرید فلوتر 3/4 با مهر استاندارد رهانه

فلوتر 4/3 با مهر استاندارد رهانه :

در این متن می خواهیم بررسی کنیم فلوتر چیست ، کاربردش چیست ، و چه مدل هایی دارد .

لطفا برای رسیدن به جواب موضوعات گفته شده تا پایان مقاله با ما همراه باشید .

فلوتر چیست ؟

فلوتر در صنایع به قطع کننده ی آب و مایعات گفته می شود . به این شکل که پس از آنکه سطح سیال به اندازه ی خاصی رسید ، فلوتر جریان سیال را قطع می کند .

در معنای لغوی floater به جسم شناور گفته می شود . اما در صنایع و ابزارآلات فلوتر به قسمتی از دستگاه گفته می شود که به شکل شناور روی سطع آب قرار می گیرد و هرچقدر سطح آب بالا بیاید فلوتر را با خود بالا می آورد تا جایی که قسمت ورودی آب که روی فلوتر قرار دارد بسته شود .

اگر سیستم عملکرد کولر آبی را دیده باشید ، یه قطعه در کولر های آبی به نام پمپ آب کار گذاشته می شود . با بالا آمدن سطح آب کف کولر ، پمپ آب هم که روی سطح آب شناور است بالا می آید و زمانی که به درجه خاصی می رسد پمپ بسته می شود و از ورود آب اضافی به کولر جلوگیری می کند .

حال اگر پمپ آب که همان نقش فلوتر را بازی می کند ، به کار گرفته نمی شد . آب از کولر سرریز می شد و موجب هدر رفت آب می شد .

فلوتر 4/3 با مهر استاندارد رهانه
فلوتررهانه

ساختمان فلوتر :

فلوتر یه رله ی الکتریکی دارد و از آن برای کنترل سطح مایعات مختلفی که رسانای برق هستند استفاده می شود .

از میان این مایعات می توان به :

محلول های قلیایی ، آب ، فاضلاب ، مایعات اسیدی و به طور کلی هر مایعی که در ترکیبات خود آب داشته باشد اشاره کرد .

حال که با فلوتر آشنا شدیم ، با هم به شناخت شرکت رهانه می پردازیم .

محصولات شرکت رهانه :

شرکت رهانه ، بی شک از تولید کننده های موفق داخلی به شمار می رود . پرسنل متبحر و با دانش ، دستگاه های جدید و مدرن و کیفیت مواد سازنده ی محصولات از ویژگی های بسیار مهم شرکت رهانه است .

شرکت رهانه به منظور آسایش و احترام به مصرف کننده ی گرامی ، به صورت آنلاین اطلاعات زیادی را در مورد محصولاتش در اختیار شما عزیزان قرار می دهد .

به این منظور کافیست وارد سایت شرکت رهانه شوید تا با سایت به روز و دسته بندی شده ی این مجموعه آشنا شوید و به اطلاعات مورد نیاز خود برسید .

محصولات شرکت رهانه :

این مجموعه در تولید شیر اطمینان رهانه ، بشکه و لباسشویی رهانه ، شیر پیسوالو فیلتردار رهانه ، شیر پیسوالو رهانه ، شیر تکضرب رهانه ، شیر تخلیه ی رهانه ، شیر خودکار رهانه ، شیر توپی رهانه ، شیر لباسشویی رهانه ، شیر حوضی رهانه و شیر فلوتر رهانه فعالیت می کند .

فلوتر 4/3 با مهر استاندارد رهانه :

فلوترها در سایزهای مختلف مانند 2/1 اینچ ، 4/3 اینچ و … ساخته می شود . بسته به نیاز می توانید یکی از سایز ها را انتخاب نمایید .

در پایان امیدواریم مطالب گفته شده مفید بوده باشد . در این متن با فلوتر و برند موفق و با کیفیت رهانه آشنا شدیم .

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *