قیمت اتصالات پلی رود

قیمت اتصالات پلی رود

گروه صنعتی تحقیقاتی پلی رود با جدیدترین تجهیزات و ماشین آلات و برترین تکنولوژی مجموعه کاملی از لوله و اتصالات پلی اتیلن و تجهیزات مرتبط با صنایع آبرسانی، گازرسانی، کشاورزی، فاضلابی و ساختمانی با کاربردهای وسیع را تولید و به بازار عرضه می نماید . این مجموعه در زمینه تولید انواع پلیمر نه در سطح ایران بلکه در سطح منطقه کاملاٌ شناخته شده می باشد و تولیدات این مجموعه تحقیقاتی بر اساس استانداردهای بین المللی طراحی و ساخته می شود. این مجموعه در زمینی به مساحت 300000 متر مربع استان مازندران در حال فعالیت می باشد.

قیمت اتصالات پلی رود

پلی رود به عنوان بزرگترین تولید کننده لوله و اتصالات پلیمری تولیدات خود را در کلاس های مختلف عرضه می نماید که جهت کاربرد های مختلف و با قیمت های متفاوت عرضه می شود.

لوله پلی اتیلن تکجداره شامل لوله پلی اتیلن آبرسانی از سایز 20 الی 1200 میلی متر، لوله پلی اتیلن گازرسانی از سایز 25 الی 250 میلیمتر، لوله پلی اتیلن آبیاری تحت فشار آبیاری قطره ای و آبیاری بارانی می باشد که شامل لوله لودن معمولی و دریپردار 16 میلی متر و 20 میلی متر برای آبیاری قطره ای و لوله های قطره ای و لوله های 20 تا 500 میلی متر با فشار های 4 تا 10 اتمسفر برای انتقال آب کشاورزی و آبیاری تحت فشار می باشد. همچنین لوله پلی اتیلن دوجدار شامل لوله کاروگیت از سایز 160 تا 1200 میلیمتر لوله اسپیرال از سایز 200 تا 3500 میلی متر، لوله اسپیرال کاروگیت و اتصالات مربوطه شامل کوپلر کاروگیت و….

تمامی لوله های فوق را می توان به وسیله اتصالات تولیدی پلی رود به یکدیگر اتصال داد اتصالات لوله پلی اتیلن تک جداره شامل اتصالات پیجی (رزوه ای یا مکانیکی)، اتصالات جوشی فشار قوی، اتصالات جوشی فاضلابی، اتصالات بات فیوژن، اتصالات الکترو فیوژن و اتصالات دست ساز به صورت اشاره وار می باشد که هر کدام دارای مشخصات فنی خاص می باشد که با توجه به سیستم لوله کشی و انقال سیال و یا کاور سازی و شرایط محیطی انتخاب می شود و مورد استفاده قرار می گیرد.

اتصالات پلی رود علاوه بر تنوعی که دارد در قسمتهایی بر اساس نیاز مصرف کنندگان امکان تقویت و ارتقا نیز می باشد که از آن جمله می توان تغییر در نوع یچها از گالوانیزه به استیل می باشد.

خرید اتصالات پلی رود

[تعداد: 5    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *