قیمت اتصالات گالوانیزه توپی برزیل

اتصالات گالوانیزه توپی برزیل

لوله های 6 متری گالوانیزه در مسیر خود نیاز به اتصالات دارند، حال این اتصالات که جرء ضروریات در خطوط لوله می باشند باید از برندی انتخاب شوند که کیفیت بالایی داشته باشند.

در میان تولیدکنندگان اتصالاتريال شرکت توپی برزیل در این زمینه بسیار موفق عمل کرده و توانسته اتصالات گالوانیزه را مطابق با استانداردهای بین المللی تولید کند و به بازار جهانیان عرضه نماید.

در سال 1308 شرکت توپی برزیل در راستای تولیدات چدنی تاسیس گردید و پس از گذشت چندین سال به دلیل استفاده از متریالهای خاص اتصات گالوانیزه تولید نمود که در ادامه انواع آن را توضیح می دهیم.

تبدیل گاوانیزه توپی برزیل

برای تغییر سایز لوله مورد استفاده قرار می گیرد که از یک طرف به سمت داخل دنده (مادگی) می باشد و از یک  طرف دیگر از قسمت بیرون دنده (نری) می باشد.

سه راهی گالوانیزه توپی برزیل

به دو دسته سه راهی مساوی (سایز ورودی، خروجی و انشعاب مساوی است) و سه راهی تبدیلی تقسیم می شود که برای انشعاب گرفتن از لوله گالوانیزه کاربرد دارد و مانند زانو گالوالنیزه به صورت مادگی دنده می شود.

مهره ماسوره گالوانیزه توپی برزیل

یکی از اصلی ترین اقلام گاتلوانیزه محسوب می شود که وظیفه اش ایجاد فاصله بین خطوط برای باز کردن آسان اقلام لوله کشی می باشد.

درپوش گالوانیزه

برای مسدود کردن مسیرلوله کارایی دارد، برای مسدود کردن لوله گالوانیزه باید از درپوش گالوانیزه توپیچ و برای کورکردن اتصالات گالوانیزه و شیر آلات باید از درپوش گالوانیزه رو پیچ که با نام پلاک PLUG شناخته می شوند استفاده نمود.

زانویی گالوانیزه

برای تغییر جهت جریان به کار برده می شود که می تواند به صورت 90 درجه و 45 درجه تغییرات را ایجاد نمایند.

مغزی گالوانیزه

از نظر شکل ظاهری مشابه با بوشن است اما مغزی از بیرون دنده می شود، برای اتصال دو شیر فلکه که از داخل دنده شده اند و هم چنین تبدیل اتصالات نر و ماده به یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

 

قیمت اتصالات گالوانیزه توپی برزیل
قیمت اتصالات گالوانیزه توپی برزیل

قیمت اتصالات گالوانیزه توپی برزیل

اتصالات توپی برزیل بخاطر وارداتی بودن با قیمت ارز در ارتباط هستند که متاسفانه به علت بالارفتن قیمت ارز این محصولات نیز با نرخ بالاتری به فروش می رسند.

البته کیفیت بالای این محصولات و عملکرد فوق العاده آنها باعث شده تا قیمتشان در برابر ویژگی هایشالن به صرفه باشد.

برای مطلع شدن از قیمت ها به نمایندگی های توپی برزیل در شهر خود مراجعه کنید و یا سایت رسمی این مجموعه را دنبال فرمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.