قیمت اتصالات گالوانیزه مک

قیمت اتصالات گالوانیزه مک

تاسیسات در ساختمانهای امروزی یکی از قسمتهای جدا نشدنی و بسیار مهم می باشد که در کیفیت و کارایی آن باید تلاش کرد و برای کاهش هزینه های تعمیرات و نگه داری و اجتناب از تکرار عملکرد ها از متد جدید استفاده نمود. در صنعت تاسیسات برای انتقال مایعات و سیالات از لوله ها و اتصالات آهنی که به وسیله فلز روی پوشانده شده است استفاده می شود. این پوشش برای حفاظت از فلز در برابر خوردگی و آسیب پذیری می باشد و به این عمل گالوانیزاسون می گویند. پوشش قرار داده شده در عمل گالوانیزاسیون شامل لایه ای از فلز روی و ترکیباتی از آهن می باشد

اتصالات گالوانیزه یکی از رایج ترین اتصالات رایج در صنعت می باشد. این اتصالات که از پوشش گالوانیزه برخوردار می باشند حدود پنجاه سال پیش وارد صنعت ایران شدند و در زمینه های آبرسانی، گلخانه، حصار کشی، شازه های فلزی، تصفیه خانه ها و کشاورزی کاربرد دارند. از این اتصالات برای ارتباط دادن لوله های فلزی و گالوانیزه بکار برده می شود

خرید اتصالات گالوانیزه مک

گروه صنعتی مک چین یکی از بهترین تولید کنندگان اتصالات چینی می باشد که با دارا بودن استانداردهای روز اروپا چندین سالی است که در ایران فعالیت می کند و به دلیل دارا بودن کیفیت بالا مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفته است.

اتصالات مک ساخته شده از آهن چکش خوار گالوانیزه می باشد که در تاسیسات صنعتی، سیستم نهویه مطبوع، تاسیسات آب ساختمانی، تاسیسات آتش نشانی، خطوط لوله هوا تحت فشار مورد مصرف قرار می گیرد.  اتصالات مک بران به دو دسته اتصالات مک سفید که جهت مصارف آب و سیالات مایع و اتصالات گالوانیزه مک بران سیاه که جهت مصارف گاز استفاده می شود تقسیم می شوند که طول عمر زیاد اتصالات گالوانیزه مک پوشش داده شده با روی در محیط های کاملا خورنده در حدود 20 تا 30 سال می باشد.

 

لیست قیمت اتصالات گالوانیزه مک

استفاده از اتصالات گالوانیزه مک فواید زیادی دارد از جمله:

  • هزینه کمتر در مقایسه با سایر روش های معمول ، جلوگیری از خوردگی برای انجام عملیات گالوانیزینگ
  • هزینه کمتر برای تعمیرات و نگهداری اتصالات گالوانیزه مک در شرایطی که انجام عملیات گالوانیزینگ در اتصالات گالوانیزه در مقایسه با سایر روشهای جلوگیری از خوردگی، هزینه برتر است.
  • طول عمر زیاد اتصالات گالوانیزه مک پوشش داده شده با روی در محیط های کاملا خورنده در حدود 20 تا 30 سال می باشد.

 

اتصالات گالوانیزه مک در مدلهای زانوی سه راهی مک، مهره ماسوره مک، بوشن مک، مغزی مک، روپیچ توپیچ مک تولید می شود. همچنین این اتصالات در سایزهای مختلف از 2/1 تا 6 اینچ که دارای اتصالات گالوانیزه گرم بوده دو در برابر رطوبت و گرما  مقاوم می باشد ارائه می شود.

تصالات مک ساخته شده از آهن چکش خوار گالوانیزه می باشد که در تاسیسات صنعتی ، تاسیسات آب ساختمان، خطوط لوله هوا تحت فشار، تاسیسات آتش نشانی کاربرد دارد.

 

[تعداد: 4    میانگین: 4.8/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *