قیمت اتصالات گالوانیزه مک

قیمت اتصالات گالوانیزه مک

تاسیسات در ساختمانهای امروزی یکی از قسمتهای جدا نشدنی و بسیار مهم می باشد که در کیفیت و کارایی آن باید تلاش کرد و برای کاهش هزینه های تعمیرات و نگه داری و اجتناب از تکرار عملکرد ها از متد جدید استفاده نمود.

در صنعت تاسیسات برای انتقال مایعات و سیالات از لوله ها و اتصالات آهنی که به وسیله فلز روی پوشانده شده است استفاده می شود. این پوشش برای حفاظت از فلز در برابر خوردگی و آسیب پذیری می باشد و به این عمل گالوانیزاسون می گویند. پوشش قرار داده شده در عمل گالوانیزاسیون شامل لایه ای از فلز روی و ترکیباتی از آهن می باشد. در مورد اتصالات فولادی نیز برای محافظت از این اتصالات در برابر خوردگی و آسیب پذیری پوششی از فلز روی پوشیده می شود که به آنها اتصالات گالوانیزه گفته می شود.

خرید اتصالات گالوانیزه مک

اتصالات گالوانیزه یکی از رایج ترین اتصالت در صنعت می باشد. این اتصالات که از پوشش گالوانیزه برخوردار می باشند حدود پنجاه سال پیش وارد صنعت ایران شدند و در زمینه های آبرسانی، گلخانه، حصار کشی، شازه های فلزی، تصفیه خانه ها و کشاورزی کاربرد دارند. از این اتصالات برای ارتباط دادن لوله های فلزی و گالوانیزه بکار برده می شود.

گروه صنعتی مک چین یکی از بهترین تولید کنندگان اتصالات چینی می باشد که با دارا بودن استانداردهای روز اروپا چندین سالی است که در ایران فعالیت می کند و به دلیل دارا بودن کیفیت بالا مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفته است.

اتصالات مک به صورت دنده ای و از آهن چکش خوار گالوانیزه به وسیله ماشن آلات مدرن ساخته شده است که در خطوط لوله هوا تخت فشار، تاسیسات صنعتی، سیستم تهویه مطبوع،انتقال آب آشامیدنی و تاسیسات آتش نشانی مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید اتصالات گالوانیزه مک بران

اتصالات گالوانیزه مک در مدلهای زانوی سه راهی مک، مهره ماسوره مک، بوشن مک، مغزی مک، روپیچ توپیچ مک تولید می شود. همچنین این اتصالات در سایزهای مختلف از 2/1 تا 6 اینچ که دارای اتصالات گالوانیزه گرم بوده دو در برابر رطوبت و گرما  مقاوم می باشد ارائه می شود.

[تعداد: 2    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *