قیمت به روزشده اتصالات گالوانیزه توپی برزیل

اتصالات گالوانیزه برزیل ساخت کشور برزیل و از بهترین و باکیفیت ترین نوع اتصالات گالوانیزه موجود در بازار می باشد. این اتصالات از جنس چدن چکشخوار و بصورت روکش گالوانیزه گرم ساخته می شود.

اتصالات گالوانیزه توپی در فاضلاب و لوله اتصالات ساختمانی بسیار مورد استفاده توجه قرار گرفته و از بهترین اتصالات گالوانیزه دنده ای، اتصالات گالوانیزه برزیل می باشد. این اتصالات همچنین از نظر ریخته گری مدل بسیار درجه یک و مرغوبی می باشد

فروش اتصالات گالوانیزه توپی برزیل

اتصالات گالوانیزه توپی برزیل در دو نوع NPT و BSP تولید می گردد که از لحاظ استاندارد رزوه با هم متفاوت می باشد. اتصالات گالوانیزه در ایران از نوع BSP می باشد.

محصولات گالوانیزه توپی با بهره گیری از تولید مکانیزه و استفاده از آلیاژ که در تولید پوسته موتور خودرو مورد استفاده قرار می گیرد در اثر سرما و گرما منقبض و منبسط نمی شود و تحمل فشار حداقل 20 بار را دارا می باشد

از جمله محصولات با کیفیت و دارای استاندارد این شرکت تولید می توان به انواع زانو و سه راه گالوانیزه ، مغزی تبدیلی، بوشن، خم یکسر و دوسر گالوانیزه و غیره اشاره کرد که در این متن به معرفی تبدیل گالوانیزه پرداخته می شود.

خرید اتصالات گالوانیزه توپی برزیل

استانداردهای شرکت گالوانیزه TUPY برزیل:

  • ABNT انجمن استانداردهای فنی برزیل
  • Bureau Veritas گواهی استاندارد بین المللی فرانسه و آرژانتین
  • UL گواهی استاندارد بین المللی ایالات متحده آمریکا
  • PBQP انجمن کیفیت زیستگاه و برنامه بهره وری برزیل

اتصالات گالوانیزه توپی برزیل

با دارا بودن چنین استانداردهای مهم و با ارزشی می توان چنین نتیجه گرفت که محصولات تولید شده توسط این شرکت دارای کیفیت بسیار بالا و توجه این شرکت به خواست و نیاز بازار و مشتری دانست .

[تعداد: 3    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *