قیمت سوپاپ یورک ایتالیا

سوپاپ یورک ایتالیا

از مهمترین شیرآلات صنعتی در هر سیستم تأسیساتی شیر سوپاپ می باشد که برای کنترل فشار وارده از طرف سیال بر روی سیستمهای حساس نصب می گردد.

این وسیله که عملکردش با فشار سیال می باشد از بازگشت مایعات به درون سیستم جلوگیری می کند و از محیط و سیستم محافظت کرده و ایمنی را به وجود می آورد چرا که در مواقعی، بازگشت سیال به درون سیستم می تواند خطرات بسیاری از جمله انفجار را به همراه داشته باشد.

با توجه به مسؤلیت مهم سوپاپ در کلیه تأسیسات، باید از آن را از برندی معتبر تهیه نمود تا مطمئن باشیم می تواند هرآنچه را انتظار می رود برآورده سازد.

ما به شما سوپاپ یورک ایتالیا را معرفی می کنیم که از برندهای وارداتی در داخل کشورمان ایران می باشد، این محصول با بهترین دستگاه ها و بروزترین ماشین آلات در کارخانه یورک ایتالیا تولید می گردد.

سوپاپ علاوه بر کیفیت بالا دارای قیمت مناسب نیز می باشد که محبوبیت آن را در میان همگان دو چندان کرده است.

سوپاپ یورک ایتالیا که با نام شیر اطمینان و شیر خودکار نیز شناخته می شود در واقع با کنترل هیدرولیکی  امکان عبور سیال را از یک جهت می دهد و از بازگشت آنها به درون سیستم جلوگیری می کند.

این محصول بین پمپ و کنتور قرار می گیرد و زمانی که پمپ شروع به کار می کند سوپاپ با فشار سیال باز شده و جریان سیال اتفاق می افتد و هنگامی که فشار کم شده دریچه بسته شده و بازگشت سیال منحل می شود تا اتفاقی برای پمپ مانند سوختن و آسیب دیدن نیفتد.

موارد استفاده از سوپاپ یورک ایتالیا

  • سیستمهای هیدرولیک پنوماتیک
  • سیستمهای گرمایشی
  • تنظیم کردن فشار فرآیند و تخلیه فشار
  • انتقال بخار
  • کنترل کردن مسیر جریان سیال
  • سیستمهای آبیاری
  • لوله کشی ساختمان

این محصول در سایزهای 1 و 2 ابنچ تولید می گردد که نصب آن بسیار راحت بوده و دوام طولانی دارد که علاوه بر کنترل آب می تواند برای کنترل سایر سیالات مانند: نفت، روغن، بنزین، گازوئیل، و… مورد استفاده قرار گیرد.

قیمت سوپاپ یورک ایتالیا با توجه به ابعاد، اندازه، نوع، نرخ مواد اولیه، نرخ ارز متفاوت و متغییر می باشد که برای دریافت آخرین لیست اقلام یورک ایتالیا می توانید به سایت ما به آدرس www.avalve.ir مراجعه کنید و برای خرید محصول از طریق نمایندگیهای فعال یورک و یا از طریق اینترنت و فروشگاه های تأسیساتی آنلاین اقدام فرمایید.

سوپاپ یورک ایتالیا
قیمت سوپاپ یورک ایتالیا
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.