قیمت شیرآلات سیم

شیرآلات سیم

شرکت سیم ایتالیا پیشرو در تولید شیرآلات صنعتی و ساختمانی بوده که انواع مختلف شیرآلات را با برند سیم ایتالیا راهی بازار جهانی کرده است.

شیرآلات سیم از چنان کیفیت بالایی برخورددار هستند که امروزه این مجموعه مفتخر به کسب رضایت حداکثری مشتریها، سرمایه گذاران، تامین کننده ها و … شده است، محصولات سیم مطابق با استانداردهای بین المللی تولید می شوند که در این راستا به عنوان اولین شرکت موفق به کسب گواهینامه از موسسات معتبر و دقیق شده است.

در ایران شیرآلات سیم که با نامهای مختلف، اتصالات سیم، شیرآلات سیم ایتالیا، شیرآلات برنجی سیم شناخته می شوند محبوبیت بسیاری پیدا کرده اند.

یک شرکت تولیدی برای برنده شدن در بازار رقابتی علاوه بر بالا نگه داشتن کیفت باید قیمت محصولات را نیز در نظر بگیرد.

قیمت شیرآلات سیم با توجه به اینکه با مواد اولیه مرغوب و کیفیت بالا تولید می شوند بسیار مقرون به صرفه می باشند چرا که با خرید آنها در دراز مدت دیگر نیاز به  پرداخت هزینه های تعمیر و تعویض نخواهید بود.

شیرآلات سیم انواع گوناگونی دارند که ما به چند مورد از آنها اشاره می کنیم.

  • شیرفلکه سوزنی سیم

با آلیاژ برنز تولید می شود و می تواند فشار کاری تا 16  بار را تحمل کند، این محصول در زمینه های مختلف صنعتی و کشاورزی بکار گرفته می شود.

  • شیر صافی توری دار سیم

با آلیاژ برنج و فشار کاری 20 تولید می گردد که در سیستمهای صافی یا فیلترینگ، سیستمهای بهداشتی و پنوماتیکی و سیستمهای آبیاری و … مورد استفاده قرار می گیرند.

  • شیر یکطرفه سیم

این نوع شیر در دو مدل شیر یکطرفه دریچه ای  با فشار کاری 16 و شیر یکطرفه فنری با فشار کاری 20 تولید می گردد و در سیستمهایی که جریان سیال در آنها باید از یک سمت صورت بگیرد بکار گرفته می شوند.

  • شیر گازی سیم

شیرهای گازی سیم ایتالیا شامل: CIM 10, CIM 12, CIM 14 می شود که در سیستمهای کشاورزی، انتقال بخار اشباع و … کارایی دارند.

شیرآلات سیم ایتالیا
قیمت شیرآلات سیم
  • شیر آتش نشانی سیم

این مدل شیر با فشار کاری 16 مطابق با  استانداردهای EN 12266-1 2003 و HSO 9001 2008 تولید می شود که برای خاموش کردن آتش و اطفاء بکار گرفته می شود.

برای خرید اقلام مورد نیاز خود می توانید به نمایندگیهای سیم مراجعه کنید و لیست قیمت شیرآلات سیم را از سایت رسمی  مجموعه ما به آدرس www.avalve.ir دریافت کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.