قیمت شیرآلات مهشیر

قیمت شیرآلات مهشیر

گروه تولیدی مهشیر در زمینه شیرآلات و تولید شیرهای گاز، شیر آتش مشانی، شیر کولری و … فعالیت داشته که بیش از تجربه در زمینه تولید مقاطع برنجی دارد. این گروه در سال 1385 جهت تولید انواع شیرآلات برنجی تاسیس و شروع به فعالیت نمود و با توجه به داشتن تجربه ای بالا در زمینه مقاطع برنجی که جزء مهمترین قسمت از مواد اولیه می باشد که با داشتن مهارت در زمینه از مواد اولیه مرغوب در به کار گیری مراحل تولید استفاده می شود. که با بکار گیری از متخصصین مجرب و ماشین آلات متنوع در این زمینه شرایط برای تولید محصولاتی با کیفیت محیا گردد. محصولات تولیدی مهشیر به دلایل مختلف از قیمت مناسبی برخوردار می باشد که البته با این وجود از کیفیت مطلوبی نیز برخوردار می باشد و این محصولات با توجه به قرار گیری کارخانه مهشیر در استان تهران در این استان و البته به خاطر مرکزیت داشتن در سراسر کشور موجود می باشد.

خرید شیرآلات مهشیر

شیرآلات وسیله ای معمولاٌ فلزی هستند که برای باز و بست، تنظیم و کنترل جریان مایعات یا گازها در لوله کشی به کار می رود. امروزه انواع بسیاری از شیرها طراحی و ساخته می شوند که در صنعت و منازل به کار می روند. شیرآلات به گروه شیرهایی گفته می شود که خود بنا به کاربرد، نحوه کارکرد یا شکل آن ها به زیر گروه های مختلف دسته بندی می شوند. البته شیرهای ساختمانی، خود از لحاظ زیست محیطی به چن نوع دیگر نیز تقسیم بندی می شوند.

اولین شیرهایی که به وسیله انسان اختراع شد همان چیزی است که اکنون به عنوان دریچه آب بند می شناسیم دریچه ای که با گذاشتن یا برداشتن آن در مسیر آب جریان را بسته، باز یا نیمه باز می گذاشتند. شیرهای دروازه ای امروزی در واقع همان آب بندهای قدیمی هستند. شیرها در کل یا برای باز و بست (قطع و وصل) جریان سیال استفاده می شوند، مانند شیر توپی، شیر پروانه ای، شیر دروازه ای، شیر سماوری مخطروطی و … یا برای تنظیم و کنترل جریان به کار می روند، مانند شیر بشقابی، شیر یکطرفه، شیر سوزنی، غیر از موارد بالا، می توان از شیرهای دیافراگمی، صفحه ای نام برد. برخی از شیرهای یاد شده ممکن است برای هر دو کاربرد استفاده شود که می توان از آن جمله به شیر توپی و شیر پروانه ای اشاره کرد.

قیمت شیرآلات مهشیر

اغلب شیرها در ساختمان دارای اجزایی هستند که بین آن ها مشترک است. مانند بدنه، دیسک که در شیرهای توپی و مخروطی همان توپ یا استوانه مخروطی می باشد. نشیمنگاه که محل نشستن دیسک یا واسط بدنه و دیسک است. اغلب از جنس نرمی ساخته می شود که کاربرد آب بند را نیز انجام دهد. دسته و فلکه که به دیسک وصل می شود. معمولاٌ با چرخاندن فلکه شیر باز یا بسته می شود.

شیر یکطرفه که به طور خودکار تنها اجازه جریان در یک سو را می دهد، اجزای دسته و فلکه را ندارد.

گروه صنعتی مهشیر همچون دیگر تولید کنندگان در زمینه ساخت شیرآلات توانسته است بخشی از این طیف وسیع را تولید و با کیفیتی مطلوب و قیمتی مناسب به بازار عرضه نماید.

[تعداد: 4    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *