قیمت شیرآلات میراب

قیمت شیرآلات میراب

گروه صنعتی میراب در سال 1358 توسط مهندس مرتضی توجه در کارگاهی استجاری در حوالی میدا آذری تهران با نام فرمینکار آغاز با فعالیت نموده است. فعالیت فرمینکار با طراحی و ساخت انواع مدل های قطعات صنعتی (قالب سازی صنعت ریخته گری) از قبیل ژاکت سیلندر لوکوموتیو راه آهن، پوسته سیلندر موتورهای درمن دیزل، قطعات چدنی انواع پمپ های سانتریفیوژ، جریان محوری و شناور، چدنی اگزوز انواع خودرو ها و انواع قطعات حساس مورد نیاز صنعت خودرو و صنایع دیگر آغاز شد.

قیمت شیرآلات میراب

این شرکت با توجه به تحقیقات و نیاز کشور  در سال 1365 در زمینه تولید شیرآلات صنعتی ورود نمود و با تغییر نام به شرکت صنعتی میراب شروع به فعالیت در این زمینه نمود و با توجه به اینکه در زمینه قالب سازی و مدل سازی و ریخته گری دارای افتخارات فراوانی می باشد توانست در فاصله ای کوتاه تولیداتی با کیفیت و متنوع در این صنعت را به بازار عرضه نماید و علاوه بر کسب استاندارد ها و گواهینامه های داخلی مفتخر به کسب استانداردها و گواهینامه های مختلف بین المللی شده است.

در سال 1386 با توجه به افزایش حجم تولیدات این شرکت با خرید زمینی به مساحت 200000 متر مربع در شهرک صنعتی شمس آباد فاز اول طرح توسعه خود را آغاز نمود و از ابتدای سال 1390 تمامی واحد ها بجز ریخته گری و آزمایشگاه به این محل انتقال یافتند.

تعداد پرسنل شاغل در گروه بالغ بر 550 نفر می باشند و همچنین تعداد قابل توجهی از پرسنل پیمانکاران همکار، فقط در جهت سرویس دهی تولیدات مختلف بر اساس سفارش میراب در واحد های خود مشغول فعالیت هستند.

گروه صنعتی میراب در حال حاضر در 5 محل مختلف به وسعت بیش از 225000 متر مربع و 50000 متر مربع زیر بنا توان تولید 8 خانواده کلی در 65 گروه تولیدی و 8580 نوع از انواع شیرهای صنعتی و تجهیزات مربوطه را برای شرح وظایف مختلف داشته.

قیمت شیرآلات میراب

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *