قیمت شیرفلکه کیزایران

قیمت شیر فلکه کیز ایران

شرکت تولیدی صنعتی کیزایران ، یکی از پیشتازان در عرصه تولید انواع شیرفلکه در ایران می باشد که فعالیت خود را از سال ۱۳۶3در شهر تهران آغاز نموده است. این شرکت در پی ارتقای فنی و کیفی محصولات تولیدی خود توانسته است شیر فلکه کیزایران را با بهترین کیفیت تولید و به بازار عرضه نماید

قیمت شیر فلکه کیزایران

در یک سیستم انتقال سیال شیرآلات نقش کلیدی دارند زیرا از آنها برای مصارف قطع و وصل جریان، تغییر میزان جریان یا دبی جریان، و کنترل جریان استفاده می شود.

شیر فلکه ها از لحاظ سایز و نوع عملکرد به انواع مختلفی تقسیم می شوند. قطر شیر فلکه ها از چند دهم میلیمتر تا چند متر قابل تغییر می باشد. برای مثال در برخی از پالایشگاه ها شیر فلکه هایی تا ارتفاع 5 متر نیز وجود دارد.

دنده های این شیر از نوع NPT می باشد که سازگاری کامل با سر دنده های موجود در بازار را دارد.

 

از جمله خواص شیرفلکه ها:

-کم بودن افت فشار که در طول مسیر از آنها استفاده می شود.

حذف مجرا بند از مسیر عبور جریان پس از بازکردن به طور کامل

قطعات به کار رفته در شیر فلکه کیز ایران با بهره گیری از ماشن آلات مدرن و جدیدترین تکنولوژی تولید تماما از مواد اولیه مرغوب موجود ساخته می شود و همچنین با ابزاآلات کالیبره شده در واحد کنترل کیفیت کلیه موارد فنی با دقت تست میگردد.

این شرکت به تولید انواع شیرآلات برنجی از جمله شیر کشویی کیز ایران , شیر یکطرفه کیز ایران , شیرهای توپی کیزایران , شیرصافی کیز ایران  و شیر واشری کیز ایران پرداخته است

خرید شیرفلکه کیزایران

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *