قیمت شیرفلکه 2 اینچ سیم ایتالیا

شیرفلکه 2 اینچ سیم ایتالیا

سیم ایتالیا شیرفلکه را در سایزهای مختلف تولید می نماید که سایز شیرفلکه 2 اینچ بیشترین فروش را نشسبت به سایر اندازه ها دارد.

این محصول که از آلیاژ برنج تولید می شود می تواند فشار کاری تا 20 بار PN20 را تحمل کند  و بخاطر نوع آلیاژی که در تهیه ی آن مورد استفاده قرار می گیرد، در برابر ضربه و چکش خوری از خود مقاومت بالایی نشان دهد، در برابر فشارهای بالا مستحکم باشد، در برابر خوردگی، پوسیدگی و زنگ زدگی استقامت بالایی از خود نشان دهد.

شیرفلکه 2 اینچ سیم ایتالیا برای قطع و وصل و محدود کردن جریان سیال و کنترل آن بکار گرفته می شود، این محصول که در سیستمهای صنعتی و غیر صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد از بالاترین کیفیت برخورددار می باشد.

کاربرد شیرفلکه 2 اینچ سیم ایتالیا

  • در شبکه های خنک کننده و تنظیم دما، سرعت خنک شدن سیال را کنترل می کند.
  • جریان اسیدها و بازهای غلیظ جاری در شبکه های لوله کشی صنعتی را کنترل می کند.
  • با استفاده از فلکه های سه راهی تغییر مسیر جریان از خطی به خط دیگر را انجام می دهد.
  • برای بالانس سیستم، جریان را محدود می کند.
  • ممانعت از بازگشت آب با استفاده از شیرفلکه یک طرفه صورت می گیرد.
  • در صورت خرابی سیستم جریان را به صورت اتوماتیک قطع می کند.

شیرفلکه 2 اینچ سیم ایتالیا در مدلهای مختلف شیرفلکه کشویی، شیرفلکه سوزنی، شیرفلکه یکطرفه، شیرفلکه توپی، شیرفلکه پروانه ای، شیرفلکه دیافراگمی و غیره … وجود دارد که انتخاب هریک از آنها بستگی به نیاز سیستم و کاربرد کوتاه مدت و بلند مدت آن دارد، پس از هرکدام در محل ایده آل خود استفاده کنید.

عواملی دیگری که در انتخاب شیرفلکه باید مورد توجه قرار بگیرند عبارت هستند از: نوع سیال جاری در شبکه، فرکانس کارکرد مورد انتظار، سایز خط لوله کشی، هزینه ی نگهداری از سیستم، بودجه ی پروژه.

با توجه به خصوصیات برند سیم ایتالیا می توانید به برند سیم اعتماد کنید و شیرفلکه و هرآنچه را نیازمند هستید خریدداری نمایید.

انتخاب برند معتبر برای شیرفلکه به علت اینکه کنترل نهایی در لوله کشی صنعتی را برعهده دارند بسیار حائز اهمیت می باشد.

قیمت شیرفلکه 2 اینچ سیم ایتالیا با توجه به کیفیت بالایی که دارد بسیار خوش قیمت می باشد، اما باید گفت که فاکتورهایی همچون سایز، نوع، اندازه، نرخ مواد اولیه و نرخ ارز در قیمت نهایی تأثیر بسزایی دارند.

قیمت این محصول را از طریق تماس با کارشناسان ما در مجموعه www.avalve.ir استعلام نمایید.

 

شیرفلکه 2 اینچ سیم ایتالیا
قیمت شیرفلکه 2 اینچ سیم ایتالیا
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.