قیمت شیرگازی آهارکو

شیرگازی آهارکو

یکی از مجموعه های موفق در تولید شیرگازی، آهارکو می باشد که با استفاده از مرغوب ترین مواد انواع مختلف شیرهای گازی برنجی و برنزی را تولید نموده است، دراین مجموعه به کیفیت بالای محصولات توجه ویژه ای شده است در این راستا مدیران آهارکو وسواسیت زیادی به خرج داده اند و سعی نمونده اند تمامی پرسنل خط تولید را ازبین افراد باتجربه، زبده و دلسوز انتخاب نمایند و همچنین از دستگاه های نوین و تجهیزات پیشرفته برای ارتقای هرچه بیشتر کیفیت محصولات استفاده کنند.

شیرگازی آهارکو از نمونه های برتر این مجموعه می باشد که در ادامه توضیحات بیشتری راجع به آن ارائه می دهیم.

شیرگازی چیست؟

حهت متوقف کردن و یا راه اندازی سیالات مانند آب، گاز و… همچنین کنترل جریان آنها کاربرد دارد، ممکن است در ذهنتان این سوال پیش بیاید که چرا به آن شیرگازی می گویند؟ این محصول برای تمامی سیالات که حاوی ذرات نمی باشند کارایی دارد اما به دلیل اینکه بیشترین استفاده را در خطوط لوله کشی گاز دارد به آن شیرگازی می گویند.

شیرگازی آهارکو دارای یک توپی درون خود است که با چرخاندن اهرم به سمت چپ و راست مسیر عبور سیال باز و بسته می شود.

سایزهای تولیدی این محصول 1/2 اینچ، 3/4 اینچ، 1 1 /4 اینچ، 1 1/2 اینچ، 2 اینچ، شیرگازی قفلی 1 1/2 اینچ و 1 اینچ، شیرگازی کلیدی 1/2 اینچ می باشد.

قیمت شیرگازی آهارکو
شیرگازی اهارکو

ویژگیهای شیرگازی آهارکو

در باز و بستن جریان سیال سرعت عمل بالایی دارد، سبک بوده و ساختمان فشرده یکدستی دارد و به آسانی نصب می گردد، استفاده از شیرهای توپی چندراهه برای تغییر جهت جریان امکان پذیر است، هنگام بازکردن دارای صدایی مانند ترکیدن حفره هوا دارد که همین موضوع سلامت و کیفیت بالای  شیر را ثابت می کند.

شیرگازی آهارکو تولید شده از آلیاژ برنج می باشد که با آبکاری کروم پوشش داده می شود، برنج خاصیتهای بسیاری از جمله:

  • مقاومت در برابر پوسیدگی، خوردگی، زنگ زدگی.
  • مقومت دربرابر فشار و دمای بالا.
  • مقاومت در برابر ضربه و چکش خواری دارد.
  • و همچنین به علت خاصیت ضد میکروبی می تواند به سلامت آب کمک کند.

شیرگازی اهارکو دارای on و off می باشد که معنی خاموش و روشن را می دهد به این صورت که اگر شیر را در سمت on قراردهیم باز است و اگر در سمت off قرار دهیم بسته است.

قیمت شیرغیرگازی آهارکو بسیار به صرفه است که با توجه به سایز و جنس آن متفاوت می باشد.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.