قیمت شیر حیاطی پلاستیکی

شیر حیاطی پلاستیکی

استفاده از شیر حیاطی پلاستیکی در کشورهای مختلف رایج می باشد ، که در عصر نوین با تغییر سبک شیرآلات طراحان را بر آن داشته تا به طور مداوم در حال تغییر شیر از نظر عملکرد و راحتی و سلامتی باشند.

شیر حیاطی پلاستیکی با شیرحیاطی پلیمری نیز شناخته می شود که با مرغوب ترین مواد در رنگ های مختلف با سایزهای متعدد تولید می گردد.

این محصول برای کارهای مختلفی مانند آب بیاری باغچه، شستن تمام قسمت های حیاط و مواردی از این قبیل کارایی دارد که برای منتقل کردن آب به تمام نقاط به آن شلنگ متصل می کنند تا بتوان آب را به قسمت هایی که در نظر دارند برسانند به همین دلیل به شیر حیاطی، شیر شلنگی نیز می گویند.

دسته شیر حیاطی پلاستیکی به دو حالت است که اگر دارای اهرم باشد در این صورت به آن دسته گازی می گویند و به صورت 90 درجه باز و بسته می شود؛ اما اگر شیر حیاطی پلاستیکی به صورت چرخشی باز و بسته شود به آن دسته فلکه ای گفته می شود.

موارد استفاده از شیر حیاطی پلاستیکی

آب و فاضلاب و تاسیسات گازی منزل، آبسرد کن، تاسیسات آب رسانی، کارخانجات بزرگ و کوچک صنعتی، لوله کشی منازل، صنایع تاسیساتی و ساختمانی و غیره …

مزیت های شیر حیاطی پلاستیکی

  • محکم و مقاوم در برابر پوسیدگی و خوردگی و زنگ زدگی
  • دارای جنسی از پلاستیک فشرده PP کره ای
  • باز و بسته شدن راحت
  • ایجاد آب بندی کامل تحت هر شرایطی
  • مقاوم در برابر یخ زدگی

نکته ی قابل توجه اینکه هنگام خرید تحت هیچ شرایطی شیری که با سرب تولید شده را انتخاب نکنید؛ چرا که با گذشت زمان خورده شده و ذراتش با آب حل می شوند و بخاطر سمی بودن می تواند آُسیب هایی را به بدن انسان وارد کند.

قیمت شیر حیاطی پلاستیکی
قیمت شیر حیاطی پلاستیکی

کار با شیر حیاطی پلاستیکی بسیار آسان است و برای نصبش نیاز به ابزارآلات خاصی ندارد و فقط کافیست با نیروی دست شیر را ببندید، فشار زیاد وارده هنگام نصب شیر ترک خوردگی آن را به همراه دارد.

 

 

قیمت شیر حیاطی پلاستیکی

هنگام قیمت گذاری شیرآلات فاکتورهایی مانند جنس، ابعاد و نرخ مواد اولیه و برند تولیدی تاثیر گذار هستند.

با جستجو در پنجره ی گوگل می توانید  برندی که بالاترین کیفیت را در کنار مناسب ترین قیمت دارد پیدا کنید.

از اینکه تا پایان با ما همراه بودید سپاسگزارم.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.