قیمت شیر خودکار یورک ایتالیا

قیمت شیر خودکار یورک ایتالیا

شرکت یورک ایتالیا  ITAP) )یکی از برندهای معتبر و مشهور تولید انواع شیرآلات برنجی و منیفولدهای سیستم سرمایش و گمایش در ایتالیا می باشد که در سال 1972 در شهر Lumezzane تاسیس شده است . شرکت یورک ایتالیا استانداردهای DIN EN ISO . ISO 228  و BS EN ISO 228 را به دست آورده است  که گواهینامه های بین المللی لوازم مرغوب تاسیساتی و تجهیزات موتور خانه است.

شیر خودکار یورک ایتالیا نسبت به رقبای داخلی و چینی از قیمت بالاتری برخوردار می باشد ولی در مقابل دارای کیفیتی بسیار بالا می باشد که این یک امتیاز در برابر نمونه های دیگر می باشد. این محصول در مراکز فروش معتبر در دسترس مصرف کنندگان محترم می باشد.

فروش شیر خودکار یورک ایتالیا

یکی از مهم ترین قطعات لوله کشی شیرالات یورک ایتالیا شیر خودکار یک طرفه است که جزو اتصالات اصلی لوله کشی پمپ است . در حالت عادی لوله ای که از کنتور در امده دارای فشار معمولی , 2بار اتمسفر می باشد . زمانی که شما پمپ را بر سر لوله خود نصب  می کنید , فشار آب بعد از کنتور از فشار آب قبل از آن بیشتر می شود . زیرا پمپ های آب فشاری بیش از فشار آب های شهری را به داخل لوله کشی پمپاژ می کند . و اکنون اگر پمپ خاموش شود , و بین پمپ شما و کنتور شیر خودکار یک طرفه وجود نداشته باشد , تمام آب پمپاژ شده توسط پمپ شما بدون هیچ مانعی به داخل شبکه لوله کشی بر خواهد گشت . برای جلوگیری از این عمل چک ولو باید در هنگام نصب پمپ بین کنتور و پمپ شیر اتوماتیکی نصب شود تا در صورتی که پمپ بعد از پمپاژ آب خاموش شود شیر خودکار نیز بسته می شود . که مانع از ورود آب به شبکه لوله کشی می شود . شیر خودکار یا شیر اتوماتیک یورک ایتالیا از مهم ترین  قطعات مورد نیاز برای نصب  انواع پمپ ها است . این نوع محصول را می توان به صورت عمودی و افقی و مورب نصب کرد . بدنه این شیر از آلیاژ برنج و واشر آن از جنس NBR  ساخته شده است .فشار کاری که شیر یک طرفه یورک ایتالیا می تواند متحمل شود در سایزهای 2/1 , 4/3 , 1 اینچ , 12بار یا 174 PSI , در سایز های 4/11 , 2/11 , 2 اینچ 10بار و یا 145 PSI و در سایزهای 2/1   2  , 3 , 4 , اینچ 8بار و یا 116 می باشد .

فشار کاری که شیر یک طرفه مدل اروپا می تواند متحمل شود , در سایزهای 2/1  , 4/3 , 1 اینچ 25بار و یا 5/362  , سایزهای 4/11 , 2/11 , 2 اینچ 18بار و یا 261 Psi و سایزهای 2/21  , 3 , 4 اینچ 12 بار و یا 174 می باشد .

قیمت شیرخودکار یورک ایتالیا

[تعداد: 2    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *