قیمت شیر شبکه پرواز لیست قیمت شیر شبکه پرواز

قیمت شیر شبکه پرواز لیست قیمت شیر شبکه پرواز

شرکت تولیدی صنعتی پرواز فعالیت خود را در سال 1375 در زمینه تولید شیرآلات صنعتی آغاز و با بکارگیری افراد مجرب در تولید با کیفیت ترین محصولات در زمینه آب و فاضلاب اقدام نمود .

شیرآلات تولیدی این شرکت در سایزهای مختلف می باشد همچنین این شرکت در سال 92 فعالیت خود را در زمینه تولید کیت گسترش داد و با راه اندازی بخش تزریق پلاستیک اقدام به تولید محصولات پلیمری نمود.

محصولات تولید شده در این شرکت قبل از وارد شدن به مرحله بسته بندی از مرحله تست و آب بندی و تائید کارشناسان کنترل کیفی گذشته و جهت جلوگیری از هرگونه آسیب به شیرآلات و همچنین جلوگیری از تخریب کارتن تمامی بسته بندی ها شیرینگ شده و به انبار کارخانه منتقل و جهت انتقال به سراسر کشور به باربری های معتبر منتقل می شود.

شیر شبکه ساده پرواز

از شیر شبکه عمدتا جهت قطع و وصل جریان استفاده می شود ولی جهت تنظیم جریان و یا کم و زیاد نمودن سیال نیز بکار می رود. همچنین از شیرشبکه جهت تنظیم دما، تنظیم میزان سیال خروجی و تنظیم فشار شیر نیز استفاده می شود.

شیر شبکه در حالت نیمه باز باتوجه به ساختار خود آسیب زیادی نمی بیند و مقاومت بیشتری در مقابل سیال عبوری از خود نشان می دهند. بدنه این شیرها معمولا دارای سه یا ورودی و خروجی بیشتری می باشد. و مجرابندهای آن ها بنام شیرهای چند راهه شناخته می شوند. این شیرها بسیار مفید و پرکاربرد بوده و وظیفه 2 یا 3 عدد شیر را به تنهایی انجام می دهند. و با چرخاندن یک دسته می توان جهت ورودی و یا خروجی را می توان تعیین کرد

شیر شبکه بالوالو پرواز  که بر روی کمربند نصب می گردد و در شبکه انتقال آب جهت گرفتن انشعاب استفاده می شود مزیت این شیر نسبت به شیر شبکه ساده در باز و بسته کردن راحت آن می باشد متریال استفاده شده در این شیر آلیاژ برنج می باشد که به روش فورج ساخته شده است. توپی داخل این شیر از برنج با آب گالوانیزه آب بندی آن تحت فشار 12 اتمسفر می باشد.

شیر شبکه ساده پرواز نیز که بر روی کمربند نصب گشته و مانند شیر شبکه بالوالو جهت گرفتن انشعاب از شبکه انتقال مورد استفاده قرار می گیرد بدنه این شیر از جنس آلیاژ برنز و مهره و واشر آن نیز از آلیاژ برنج به روش فورج ساخته می شود. که در صورت نیاز این شیر با توپی و واشر برنزی قابل عرضه می باشد.

مشخصات شیر شبکه ساده پرواز

[تعداد: 8    میانگین: 3.6/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *