قیمت شیر فلکه برنجی 4 اینچ لیست قیمت شیر فلکه برنجی 4 اینچ

قیمت شیر فلکه برنجی 4 اینچ

یکی از شیر آلات مهم در تاسیسات لوله کشی شیر فلکه برنجی 4  اینچ می باشد که با توجه به استقامت بالایی که دارد و در مکان های مختلف از دوام بالایی بر خورد دار است ، یکی از شیر های کاربردی به حساب می آید .

موارد استفاده قیمت شیر فلکه برنجی 4 اینچ

1 . صنایع تاسیسات آب

2 . شبکه های آب رسانی

3 . سیستم های آب بیاری

4 . شبکه های نفت

5 . شبکه های ر.وغن

6 . شبکه های گازوئیل

7 . صنایع تانکر سازی

8 . پنوماتیک و هیدرولیک

9 . مواد شیمیایی

10 . صنایع ساختمان

قیمت شیر فلکه برنجی 4 اینج مطابق با استاندارد های ملی ایران تولید می شود ، این شیر بر اساس استاندارد 3664 تولید می شود ، متریال شیر فلکه برنجی 4 اینچ از آلیاژ برنج فورج پذیر می باشد و فرم اصلی دنده های این شیر به صورت اینچی می باشد ، دنده های قیمت شیر فلکه برنجی 4 اینچ بر اساس استاندارد EN ISO 228 تولید می شود .

قیمت شیر فلکه برنجی 4 اینچ

همان طور که گفتیم شیر فلکه برنجی 4 اینچ فورج پذیر می باشد به این معنی که به روش فورجینگ تولید می شود ، در روش فورجینگ فاصله مولکولی در شیر به حداقل ممکن می رسد ، و این کم شدن فاصله باعث می شود که  قیمت شیر فلکه برنجی 4 اینچ از استحکام بالایی بر خورد دار باشد و در آزمایشات انهدام ، مقاومت بدنه ؛ بالا نشان داده شود . و در نتیجه با روش فورجینگ  تحمل فشار کاری شیر فلکه برنجی 4 اینچ نیز بالا می رود .

وظایف قیمت شیر فلکه برنجی 4 اینچ

. تنظیم جریان سیالات .

. کنترل جریان سیالات .

. مقاومت در برابر فشار وارده سیالات .

. قطع و وصل کردن جریان سیالات .

. جلوگیری از بازگشت مایعات و گاز های عبور کرده .

خصوصیات قیمت شیر فلکه برنجی 4 اینچ

بدنه این شیر از آلیاژ برنج بوده و کلاهک شیر فلکه برنجی 4 اینج نیز از آلیاژ برنج تهیه شده است ، جنس بونت این شیر از برنج فورج شده داغ می باشد و جنس استم آن از برنج تشکیل شده است ، به صورت اتصال روزه ای به لوله نصب می گردد و می تواند فشار کاری تا 20 بار را تحمل نماید . و در دمای 10- تا 170 درجه سانتی گراد تحمل بالایی از خود نشان می دهد .

بهترین نوع تولید شیر فلکه ، شیر فلکه ای می باشد که از الیاژ برنج تهیه شده باشد ، این شیر با برند های مختلفی وجود دارد  به همین دلیل قیمت شیر فلکه برنجی 4 اینج بسته به نوع برند انتخابی متفاوت می باشد .

قیمت شیر فلکه برنجی 4 اینچ در انواع شیر فلکه سوزنی و شیر فلکه کشویی تولید می شود .

با توجه به این که شیر فلکه برنجی 4 اینج از مرغوب ترین مواد و با کیفیت و دوام بالا طراحی و تولید می شود و از کیفیت و استقامت بالایی بر خورد دار است پس قیمت شیر فلکه برنجی 4 اینچ با توجه به برندی که دارد نیز متفاوت می باشد ولی به خاطر ساده بودن نوع طراحی بسیار مقرون به صرفه است که می توانید با تحقیقات در مورد برند های تولیدی این شیر بهترین نوع شیر فلکه  برنجی 4 اینچ را انتخاب نمایید .

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.