قیمت شیر پیسوار رهانه لیست قیمت شیر پیسوار رهانه

قیمت شیر پیسوار رهانه

شرکت رهانه با توجه به تولیدات خود ، به عنوان شرکت برتر در منطقه تام برده می شود ، که محصولات خود را با برند معتبر که همان برند رهانه می باشد با نشان استاندارد ملی  به بازار عرضه می نماید .

یکی از محصولات معتبر و کاربردیه شرکت رهانه قیمت شیر پیسوار رهانه می باشد ، که در دو سایز مختلف تولید می شود ،  قیمت شیر پیسوار رهانه با وجه به سایز آن متغییر می باشد اما نسبت به کیفیت بالایی که دارد قیمت شیر پیسوار رهانه بسیار مقرون به صرفه می باشد .

شیر پیسوار رهانه از آلیاژ برنج تولید شده و روی این شیر را با کروم پوش می دهند .

کار برد قیمت شیر پیسوار رهانه

. کنترل فشار آب

. تنظیم فشار آب

اگر در ساختمان احساس کنید فشار آب زیاد می باشد و یا اگراز پمپ استفاده می کنید و متوجه فشار بالای آب شدید می توانید قیمت شیر پیسواررهانه را کم کنید تا این فشار کنترل شود .

شیر پیسوار رهانه از فشار زیاد وارد شده بر لوله ها جلو گیری می نماید و ایمنی بالایی را ایجاد می کند .

در سیستم های حساس که فشار بالا به آن آسیب جدی می رساند از قیمت شیر پیسوار رهانه استفاده می نمایند ، که در صورت فشار وارد شده آن را کنترل نموده . مانع از برگشت فشار شده و سیستم را در برابر خراب شدن محافظت می نمیاید .

شیر پیسوار رهانه

انواع عمل گرهای شیر آلات

. عملگر الکتریکی

. عملگر پنوکاتیکی

. عملگر هیدرولیکی

. عملگر سلونولیدی .

عملگر الکتریکی با استفاده از نیروی باد باعت باز و بست و تنظیم شیر آلات می شود .عملگر پنوماتیکی با استفاده از نیروی باد و هوای فشرده باعث تنظیم حالت های مختلف شیر آلات می شود ، عملگر هیدرولیکی نیروی لازم را به واسطه نیروی روغن بر پایه نفت خام تنظیمم می کند ، عملگر سلونوئیدی نوعی از عملگر برقی می باشد .

ویژگی قیمت شیر پیسوار رهانه

وظیفه قطع و وصل و کنترل جریان سیستم های تهویه و سیستم های انتقال را بر عهده دارند ، به منظور بهینه کردن شرایط عملکرد خطوط انتقال مورد استفاده قرار می گیرد ، می تواند در بخش های بالا دستی ، مین دستی و پایین دستنی نصب گردد ،

بر حسب شرایط فشاری و دمایی و عملکردی در صنعت از سایزهای مختلف قیمت شیر پیسوار رهانه استفاده می شود . که انتخاب شیر ، جنس بدنه و جنسس دیسک و نوع عملگر ، به نوع سیال بستگی دارد .

قیمت شیر پیسوار رهانه دارای فیلتر می باشد که از جنس پلاستیک مرغوب تشکیل شده است ، این شیر در قسمت ورودی و خروجی شیر جهت جلوگیری از خروج ماسه درشت و ریگ نصب می گردد .

بدنه قیمت شیر پیسوار رهانه از آلیاژ برنج بوده و بسیار ضخیم می باشد  که در برابر گشتاورهای ناشی از بستن آچار بزرگ مقاومت کافی را دارا می باشد .

قیمت شیر پیسوار رهانه با توجه به توضیحاتی که ارائه نمودیم و با توجه به این که از کمیفیت و مقاومت بالایی بر خورد دار است و هم چنین دارای نشان استاندارد ملی می باشد ، بسیار مقرون به صرفه بوده و به راحتی می توان این شیر را از نمایندگی های مربوطه خرید داری نمود .

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.