قیمت شیر کلکتوری نیوپایپ

قیمت شیر کلکتوری نیو پایپ

بنیانگذاران بزرگترین بخش خصوصی کشور در صنعت تاسیسات ساختمانی، سنگبنای آن را با راه اندازی مراکز تحقیقاتی پلیمر، مکانیک و برق و یکی دو واحد تولیدی 20 سال پیش و با همراهی و همت تعدادی از جوانان مستعد و کوشای اصفهانی گذاشتند. نیت قلبی و اندیشه راهبردی آنها جلوگیری از فروش مواد خام نفتی از کشور، ایجاد اشتغال، تولید محصول ایرانی و برجسته کردن نام ایران در پهنه کره خاکی به ویژه در آسیای مرکزی و حوزه خلیج فارس بود.

استراتژی راهبرد گروه صنایع گیتی پسند که نیوپایپ یکی از زیر مجموعه های این گروه می باشد اینگونه تعیین شد تا بهره مندی از دانش روز دنیا و شناخت پتانسیل های داخلی اعم از مواد معدنی، سرمایه گذاری در صنایع پلیمری و نیروی انسانی کارآمد انواع محصول در صنایع تاسیسات ساختمانی، تاسیسات برودتی و حرارتی و شیمیایی و پلیمری تولید و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه شود به امید آنکه حداکثر ارزش افزوده را برای ایرانیان به ارمغان آورد.

قیمت شیر کلکتوری نیوپایپ

لوله کشی کلکتوری به عنوان مطمئن ترین روش لوله کشی در جهان شناخته شده می باشد. در این روش داخل یک جعبه مرکزی کلکتور های آبرسانی و حرارتی در نزدیک رایزر قرار داده می شوند و برای هر یک از دستگاه های مصرف کننده انشعاب گرفته می شود و برای هر دستگاه مصرف کننده دو عدد شیر کلکتور آب سرد و گرم احتیاج است که شیرهای کلکتور در جعبه کلکتور قرار داده می شوند و می توان از جعبه کلکتور آب هر دستگاه مصرف کننده را قطع و وصل نمود. این سیستم به دلیل عدم استفاده از اتصالات متعدد بین راهی دسترسی مستقیم به عملکرد مصرف کننده ها و نیز تعادل فشار آب روشی متمایز از دیگر روش هاست.

شیر کلکتوری مطابق با استاندارد 3-12753 سازمان ملی استاندارد تولید می شود و در موارد زیر استفاده می شود:

شبکه لوله کشی گرمایش از کف و سیستم انتقال و توزیع آب، نفت، گازوییل و کلیه مایعات غیر خورنده.

بدنه این شیرها از جنس فلز برنج می باشد که به روش فورج گرم تولید شده است که در ساخت آن حداقل از 58 درصد فلز مس استفاده شده است. همراه با درپوش که آن هم به روش فورج گرم تولید می شود و از جنس برنج می باشد. مهره آب بندی، رینگ فنری، میله و توپی شیر از برنج تراش خورده می باشد. توپی از آبکاری کرم می باشد که در برابر خوردگی مقاوم می باشد. دسته از آلومنیوم با پوشش رنگ استاتیک است و واشر آب بندی آن نیز از جنس تفلون به کار رفته است. اورینگ از جنس NBR و مقاوم در برابر خوردگی و گرما بوده همراه با مهره از جنس فولاد گالوانیزه برای بستن دسته آلومنیومی.

لیست قیمت شیر کلکتوری نیوپایپ

[تعداد: 2    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *