قیمت شیر گازی حقیقی

قیمت شیر گازی حقیقی

شرکت تولیدی صنعتی حقیقی، پیشتاز در تولید شیرآلات تأسیساتی و ساختمانی، با افتخار محصولات متنوع کیفی خود که حاصل تلاش بی وقفه مدیران، مهندسین و پرسنل این مجموعه است را به عرصه صنایع کشور عزیزمان ایران تقدیم می دارد. شیر گازی حقیقی تا کنون به علت داشتن علامت استاندارد که نشانه مرغوبیت و کیفیت بالای آن می باشد، در بسیاری از مراکز مهم و حساس صنعتی و ساختمانی مورد استفاده قرار گرفته است. شیر گازی حقیقی با مجرا های داخلی کروی شکل برای قطع و وصل جریان گاز مورد استفاده قرار می گیرد. این شیر یکی از انواع شیر توپی می باشد که دارای دسته ای کشیده برای باز و بسته شدن به اندازه یک ربع دایره چرخش می کند. در محل اتصال این دسته ضامنی روی شیر قرار گرفته که از چرخش بیش از نود درجه آن جلوگیری می کند.

قیمت شیرگازی حقیقی

برای وصل نمودن جریان گاز بایستی دسته روی ساقه شیر در جهت خلاف چرخانده شود تا توپی از حالت عمود خارج شده و جریان وارد می شود. برای قطع جریان گاز نیز سوراخ توپی به صورت عمود بر مسیر جریان قرار می گیرد. بسته به نوع موارد مصرف، انواع شیر گازی شامل شیر های کپسول گازی، شیر های بالوالو دسته اهرمی، شیر های بالوالو دسته خروسکی و شیر های بالوالو قفل شونده در شرکت حقیقی تولید می شوند. شیرآلات گازی حقیقی در بازه یک، یک دوم اینچ تا دو اینچ طراحی، ساخت و تولید می شود. شیر گازی یک اینچ حقیقی، پر مصرف ترین شیر حقیقی بین شش سایز دیگر می باشد که اغلب در واحد های ساختمانی استفاده می گردد. آلیاژ مورد استفاده در شیر گازی حقیقی از دسته برنجی محسوب می شود که در کیفیت می توان گفت در بازار لوازم تأسیساتی و ساختمانی زبان زد و بسیار مرغوب است.

شیرآلات گازی حقیقی سایز های متفاوتی دارند که هر کدام مورد مصرف بخصوص خود را داشته و در مصارف شیرآلات گازکشی ساختمان، شیرآلات گازکشی صنعتی و نیمه صنعتی، شیرآلات گازکشی سوله ها و کارخانجات استفاده می شود.

شیر گازی حقیقی به علت ساختمان سادۀ آن بسیار ارزان قیمت می باشد در حالی که سرعت عملکرد بالایی در باز و بسته شدن دارد. قطعات این شیر ها یکپارچه و بادوام بوده و عملکرد فوق العاده ای حتی پس از سیکل های متعدد خواهند داشت. همچنین شیر گازی حقیقی وزن سبکی دارد و نصب و بهره برداری از آن آسان می باشد.

شرکت تولیدی حقیقی با استقرار سیستم مدیریت کیفیت، خط مشی خود را بر پایه رضایت مشتریان که سرمایه های معنوی این شرکت بوده و هستند بنا نهاده است. از نظر این مجموعه تولیدی تأمین و ارتقای رضایتمندی این عزیزان از طریق شناسایی، درک و برآوردن خواسته هایشان از اهمیت بسزایی برخوردار است.

فروش شیر گازی حقیقی

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *