قیمت شیر گازی 1 اینچ لیست قیمت شیر گازی 1 اینچ

قیمت شیر گازی 1 اینچ

شیر گازی 1 اینچ  برای کنترل ورود و خروج سیالات مورد استفاده قرار می گیرد ، کار کردن با این شیر به دلیل این که پیچیدگی خاصی در ساختارش ندارد بسیار راحت می باشد ، شیر گازی 1 اینچ در اکثر ساختمان ها به کار برده می شود .

شیر های گازی با نام های متفاوتی وجود دارند ،که به نمونه ای از آن ها اشاره می کنیم :

. شیر توپی

. شیر ربع گرد

. شیر بال ولو و …

شیر های گازی با سایز های مختلف و طرح های متنوع با برند های مختلف تولید می شوند ، که در این مقاله می خواهیم به توضیحاتی در مورد قیمت شیر گازی 1 اینچ بپردازریم .

قیمت شیر گازی 1 اینج برای باز و بسته شدن جریان گاز کاربرد دارد به این صورت که یا کاملا باز می شود و یا کاملا باید بستهمی شود .به این نکته مهم اتشاره می کنیم که ، نیمه باز نگه داشتن شیر گازی 1 اینچ باعث خراب شدن آن می شود و در کوتاه مدت فرسوده شده و کارایی خود را از دست می دهد .

در درون بدنه شیر گازی 1 اینچ توپی قرار دارد که در مسیر مایعات و گاز قرار می گیرد و از عبور سیالات جلوگیری می نماید .

قیمت شیر گازی 1 اینچ

شیر گازی 1 اینج دارای یک دسته بلند یا اهرم می باشد که بر روی بدنه این شیر نصب می گردد ، شیر گازی 1 اینچ با دارا بودن دسته اهرمی و مجرای کروی می تواند ورود و خروج گاز را کنترل نماید و گاز های سیال را به راحتی از خود عبور دهد .

قیمت شیر گازی 1 اینچ با بدنه برنجی در برابر فشار های وارده چه از سمت محیط و چه از سمت سیالات بسیار مقاوم بوده و از استحکام بالایی برخورد دار است .

شیر گازی 1 اینچ دارای یک واشر است که  کار آب بندی را انجام می دهد ، این واشر باید با دقت کامل و محکم نصب گردد چرا که اگر شل بسته شود باعث نشتی شده و خسارات جبران ناپذیری ایجاد می کند .

مزایای قیمت شیر گازی 1 اینچ

ساختار قیمت شیر گازی 1 اینچ  ساده می باشد به همین دلیل قیمت آن بسیار مناسب بوده و به راحتی در اختیار خرید داران قرار می گیرد ، این شیر با توجه به قیمت مناسبی که دارد بسیار با دوام بوده  و از سرعت عملکرد بالایی برخورد دار است .

شیرگازی 1 اینچ بعد از استفاده در طولانی مدت هم چنان مستحکم می ماند و هم این که بخاطر یکپارچگی قطعات نیاز به روانکاری ندارد .

شیر گازی 1 اینچ  دارای نشان استاندارد بوده و همین موضوع گواه بر بالا بودن کیفیت این شیر می باشد . برای این که شیر گازی 1 اینچ بهترین کارایی را از خود نشان دهد ، باید از لوله و اتصالات با کیفیت استفاده نمایید .

قیمت شیر گازی 1 اینچ در نمایندگی ها بسیار به صرفه تر می باشد ، می توان این شیر را از نمایندگی ها با خیال آسوده  و با قیمت مناسب تهیه نمود تا گرفتار جنس تقلبی نشوید .

 

[تعداد: 1    میانگین: 4/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *