قیمت شیر گازی 1/2 آذر|شیرغیرگازی اذران

قیمت شیر گازی 1/2 آذر

در این مقاله می خواهیم راجع به قیمت شیر گازی 2/1  آذر توضیحاتی را بنویسم که در ابتدای مطلب شیر گازی را مورد بررسی قرلر می دهیم .

امروزه در صنعت ساختمان ساز های مسکونی و تجاری شیر آلات بسیار مورد توجه قرار گرفته اند ، که در این بین قیمت شیر گازی 2/1 آذر یکی از شیر آلات به کار برده شده در خطوط لوله می باشند .

شرکت صنعتی آذر با تلاش های شبانه روزی که توسط مهندسین متخصص و مجرب خود انجام می دهد ، قیمت شیر گازی 2/1 آذر را تولید نموده است که از کیفیت بالایی برخورد دار می باشد .

از قیمت شیر گازی 2/1 آذر درمکان های مختلف استفاده می شود  که می توان به چند مورد اشاره کرد .

. تاسیسات گازی منازل

. خطوط لوله گاز کارخانجات

. خطوط کارخانه های کوچک صنعتی

قیمت شیر گازی 2/1 آذر از متریال برنج ساخته شده است ، این شیر به رنگ زرد می باشد ، طراحی قیمت شیر گازی 2/1 آذر به این شکل است که درون بدنه یک توپی قرار گرفته و روی بدنه یک دسته بلند به کار گرفته شده است .

قیمت شیر گازی 2/1 آذر

کارایی قیمت شیر گازی 2/1 آذر

قیمت شیر گازی 2/1 آذر دارای یک توپی می باشد که در درون بدنه جای گرفته است ، این توپی ورود و خروج سیالات را کنترل می نماید ، باید دقت کنیم که از این شیر فقط برای مایعات بدون ذرات استفاده کنیم چرا که اگر سیالات حاوی ذرات از این شیر عبور کنند به مرور دچار رسوب شده و در مدت زمان کوتاهی دچار فرسودگی و خرابی می شود .

در قسمت روی بدنه برنجی قیمت شیر گازی 2/1 آذر یک دسته بلند قرار دارد این دسته با روکش پلاستیکی مرغوب پوشش داده می شود ، که با چرخش ربع گرد شیر گازی را به طور کامل باز نگه می دارد و یا به طور کامل قطع و بسته می نماید .

. دقت کنیم هنگامی که دسته را می چرخانیم آن را به صورت نیمه باز نگه نداریم ، زیرا این نیمه باز نگه داشتن دسته باعث خرابی آن می شود و نمی تواند وظیفه خود را به درستی انجام دهد .

. پوشش قرمز رنگ دسته شیر گازی 2/1 آذر نشان از این می دهد که برای مصارف خطوط لوله گاز استفاده می شود .

قیمت شیر گازی 2/1 آذر با توجه به سایز کوچکی که دارد ، مورد استفاده بسیاری از مکان ها قرار گرفته شده ، این شیر می تواند فشار بالا را تحمل نماید و در دماهای مختلفی سازگاری خود را با محیط نشان دهد .

قیمت شیر گازی 2/1 آذر از پر فروش ترین محصولات تولیدی شرکت آذران می باشد ، که این شرکت با تولید با کیفیت این شیر توانسته است خریداران محترم خود را راضی نگه دارد .

قیمت شیر گازی 2/ 1 آذر با توجه به کیفیت بالای آن بسیار مقرون به صرفه می باشد که امروزه مورد استفاده بسیاری از همکاران لوله کش قرار می گیرد .

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.