قیمت شیر گازی 3/4آذر لیست قیمت شیر گازی3/4 آذر

قیمت شیر گازی 4/3 آذر

شرکت آذران با تولید شیر گازی های با کیفیت توانسته است نام خود را به عنوان برند معتبر معرفی کند . این شرکت با داشتن پرسنلی سخت کوش و متخصص و متعهد طراحی های بی نظیری برای تولید شیر آلات انجام داده اند .

قیمت شیر گازی 4/3 آذر با بهترین متریال تولید می شود ، جنس این شیر از آلیاژ برنج می باشد ، شیر گازی 4/3 آذر به گونه ای طراحی شده است که درون بدنه شیر یک توپی قرار داده اند که بتواند خروج و ورود سیالات را کنترل نماید .

هم چنین قیمت شیر گازی 4/3 آذر دارای یک دسته بلند می باشد ، این اهرم با یک روکش پلاستیکی قرمز رنگ که نشان می دهد این شیر برای لوله کشی خطوط گاز مورد استفاده می باشد تشکیل شده است . جنس این روکش از پلاستیک مرغوب می باشد و می توان حرارت را تا دمای بالا تحمل نماید .

شیر گازی 4/3 آذر در تاسیسات خانگی برا قطع و وصل کردن جریان گاز به کار برده می شود . این شیر در در تاسیسات خانگی در قسمت ورودی کنتور نصب می گردد .

شرکت آذران بنا به نیاز کشور تولیدات خود را با تغییراتی به بازار عرضه می نماید .

قیمت شیر گازی 4/3 آذر

شرکت آذر شیر آلات خود را با اتکا به سرمایه داخلی و بدون استفاده از فن آوری خارجی و منابع ارزی با ماشین آلات به روز و کار آمد و بهره مندی از توان و پتانسیل فنی و مهندسی خود ، طراحی و تولید می نماید ، که شیر گازی 4/3 آذر یکی از این تولیدات می باشد .

قیممت شیر گازی 4/3 آذر با توجه به کیفیت بالای آن بسیار مقرون به صرفه می باشد .

قیمت شیر گازی 4/3 آذر جهت قطع و وصل گاز در تاسیسات خانگی به کار برده می شود ، باید دقت نمایید که دسته  شیر گازی 4/3 آذر که به صورت ربع گرد باز و بسته می شود ، باید به طور کامل یا باز بماند و یا بسته ، چرا که اکگر به صورت نیمه باز نگه داشته شود به مرور زمان آسیب می بیند و نمی تواند کارایی خوبی از خود نشان دهد .

قیمت شیر گازی 4/3 آذر در تاسسیات گاز رسانی ، در ورودی ساختمان ها ، قبل از کلیه لوازم گاز سوز، قابل نصب می باشد .

بیشترین استفاده از شیر گازی 4/3 آذر در سیستم گاز رسانی منازل و تاسیسات صنعتی می باشد .

مشخصات قیمت شیر گازی 4/3 آذر

تنه شیر گازی 4/3 آذر از آلیاژ برنج بوده که با طول 62 میلی متر طراحی شده است ، این شیر می تواند فشار کاری  تا PSI 100 آب بندی نماید ، بهترین دما برای قیمت شیر گازی 4/3 آذر 5 ال 80 در جه سانتی گراد می باشد ، این شیر دارای نشان استاندارد ملی بوده است .

نشان استاندارد شیر گازی 4/3 آذر این گواه را می دهد که از کیفیت بالایی بر خورد دار می باشد .

شرکت آذران دارای واحد کنترل کیفیت بوده تا این اطمینان را به مشتری بدهد با خیال آسوده خرید خود را انجام دهند .

با توجه به تمام خصوصیات شیر گازی 4/3 آذر ، قیمت شیر گازی 4/3 آذر نسبت به کیفیت آن بسیار به صرفه می باشد که می توانید از نمایندگی این شرکت خریداری نمایید .

 

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.