قیمت علم دوش تک کاره لیست قیمت علم دوش تک کاره

قیمت علم دوش تک کاره

علم دوش تک کاره که از مهم ترین لوازم بهداشتی حمام می باشد با مدل هلی مختلف و رنگ های متنوع و کیفیت های بالا در بازار ایران یافت می شود .

علم دوش تک کاره به صورت ثابت می باشد ، این علم از یک پایه ثابت تشکیل شده است که به دیوار نصب می گردد و دوش به آن تکیه می کند و همچنین سر دوش علم تک کاره به صورت مربع و گرد می باشد که به صورت مشبک تولید شده است و آب را با تراکم بالا خارج می کند .

علم دوش تک کاره توسط  شرکت های مختلف که از پرسنل متخصص به منظور هدف سازی محصولات بهداشتی با کیفیت تشکیل شده اند تولید می شوند ، حمام یکی از قسمت های مهم خانه می باشد که به شیرآلات آن توجه ویژه ای می شود ، باید این شیرآلات به گونه ای انتخاب شوند که در برابر آب و دما و رطوبت مقاوم باشند ، علم دوش تک کاره با آب تماس مستقیم دارد پس ما علم دوش تک کاره ای را در نظر می گیریم که در برابر آب مقاوم باشد تا تغییر رنگ ندهد و دچار زنگ زدگی و خوردگی نشود و همچنین سردوش این علم دوش جوری طراحی شود که رسوب گذاری در آن شکل نگیرد .

جنس علم دوش تک کاره از آلیاژ برنج بوده و بدنه آن از استیل درجه یک تهیه می شود ، این علم دوش تا همیشه نمای زیبایی به حمام و ساختمان می دهند زیرا تحت هیچ شرایطی رنگشان عوض نمی شود ، علم دوش تک کاره در برابر فشار آب بسیار مقاوم می باشد و با توجه به اهرمی که دارد می تواند آب را کنترل نماید ، این اهرم با بالا و پایین کردن  ، جریان آب را قطع می کند و همین باعث شده است از به هدر رفتن آب جلوگیری کند .

قیمت علم دوش تک کاره

علم دوش تک کاره با رنگ های سفید ، کروم ، سفید طلایی ، استیل در بازار وجود دارند که  همه این رنگ ها به نوع خود زیبا هستند . علم دوش به دوشکل وجود دارد ، علم دوش ثابت که به آن تک کاره هم می گویند و علم دوش متحرک که از گوشی تلفن اضافه ای تشکیل شده است .

هنگام خرید علم دوش تک کاره باید به استاندارد بودن آن توجه کنیم ، علامت استاندارد روی علم دوش تک کاره حک شده است ، و دقت کنیم از برند های معتبری که در بازار وجود دارند خرید نماییم تا بتوانیم سالهای زیادی بدون اینکه نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشند استفاده کنیم .

قیمت علم دوش تک کاره متفاوت می باشد ، که این قیمت با توجه به برند تولیدی و کیفیت مختلفشان متفاوت است و همچنین باید توجه داشت که علم دوش با گارانتی در اختیار مشتری قرار می گیرد پس نیاز است که برگه ضمانت را حتما پیش خود نگه داری کنید .

قیمت علم دوش تک کاره را می توانید در سایت شرکت مور نظر پیگیری کنید .

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.