قیمت علم یونیکا سیتکو

علم یونیکا سیتکو

علم یونیکا چیست؟

برای اینکه یک حمام لوکس و شیکی داشته باشید باید در انتخاب شیرآلات آن دقت زیادی کنید، چرا که از موارد چشمگیر در حمام شیرآلات آن می باشند و از مهمترین شیرآلات حمام علم یونیکا است که با انتخاب برندی درست می توان به زیبایی حمام و ارامش خود کمک شایانی کرد.

اگر اهل فن باشید قطعا نام سیتکو به گوشتان رسیده است این مجموعه با سابقه ای درخشان و تولیداتی با کیفیت به عنوان یکی از مطرح ترین شرکتهای داخلی محسوب گردیده که توانسته مشتریهای زیادی را به سمت خود جذب نماید.

استفاده از تجربه در کنار علم تولید کمک کرده که امروز سیتکو به برندی معتبر تبدیل شود چرا که تجربه و علم در کنارهم، از خروجی یک محصول با کیفیت خبر می دهند.

در سالهای گذشته علم دوش به صورت ساده طراحی می شد اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی علم یونیکا را با مدلهای مختلف و جذاب تولید می نمایند.

علم یونیکا دوکاره سیتکو
قیمت علم یونیکا سیتکو

اجزای مختلف علم یونیکا سیتکو

سردوش، شیر، شیلنگ که وظیفه ی انتقال آب از ارتفاع را برعهده دارند.

علم یونیکا تک حالته که دارای یک سردوش متحرک است و با بست به دیوار متصل می گردد و نمی توان آن را جابجا کرد، در منازل قدیمی حتما این مدل سردوشها را مشاهده کرده اید.

علم یونیکا دوکاره دارای یک عد پایه است که برای نگهداری سردوش به کار می رود، این مدل قابلیت جدایی دارد و می توان از آن به صورت دستی استفاده کرد چرا که یک سردوش ثابت دارد و یک سردوش تلفنی.

امروزه علم یونیکا دوکاره بیشترین استفاده را دارد خصوصا برای خانواده هایی که در حمام خود از وان استفاده می کنند و یا دارای کودک هستند.

این مدل سردوشها بخاطر ظاهر و کارایی هر کودکی را مشتاق به حمام کردن می کنند.

علم یونیکا با جنس های برنج، آلومینیوم و استیل تولید می گردند که نوع برنجی بیشترین فروش را به خود اختصاص داده است.

برنج به دلیل اینکه در تماس با آب ممکن است تغییر رنگ دهد از پوشش نیکل برای آن استفاده می کنند.

فاکتورهایی که در قیمت گذاری علم یونیکا سیتکو تاثیرگذار هستند عبارتند از: نرخ مواد اولیه، جنس، کارایی.

اما مجموعه سیتکو در تلاش است که در کنار کیفیت بالا شایسته ترین قیمت را برای شیرآلات خود انتخاب کند تا همه قشرهای جامعه قدرت خرید آنها را داشته باشند.

سپاس از همراهی شما عزیزان.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.