قیمت عمده مغزی شیر مخلوط آشتیانی

گروه تولیدی آشتیانی در زمینه تولید قطعات شیرآلات بهداشتی ساختمانی فعالیت می نماید.گروه تولیدی آشتیانی توانسته است با بکارگیری  نیروهای مجرب و متخصص و بهره گیری از دستگاه های به روز PLC و CNS اتوماتیک و مواد اولیه مرغوب از جمله میلگرد برنجی با ترکیب شیمیایی استاندارد MS_80 که به دلیل تهیه شدن از روش اکستروژن دارای مولفه سلامتی می باشد و استفاده از گریس خوراکی مرغوب اهمیت ویژه ای به کیفیت و حفظ سلامتی محصولات خود قائل شده است، محصولات با کیفیت خود را به بازار ارائه نماید.

فعالیت تخصصی گروه تولیدی آشتیانی در زمینه تولید مغزی شیر مخلوط می باشد که از قطعات اصلی شیرآلات کلاسیک می باشد که به منظور قطع و وصل کردن آب مورد استفاده قرار میگیرد. مغزی شیر مخلوط آشتیانی معمولا دارای مدل های مختلفی می باشد که میتوان آنها را در سه دسته کلی قرارداد (معمولی،پایه بلند و طرح آلمانی) که هر سه دسته در سبد تولیدی گروه تولیدی آشتیانی قرار گرفته است.

قیمت مغزی شیر مخلوط آشتیانی

مغزی شیر مخلوط از پر مصرف ترین قطعات شیرآلات می باشد که برای تولید انواع شیرآلات استفاده می شود مغزی شیر مخلوط جهت جلوگیری از خروج و هدر رفت آب می باشد. که انواع مختلفی دارد. مغزی شیر مخلوط زرد رنگ جهت شیرآلات کلاسیک قدیمی استفاده می شود و هرچه مغزی شیرمخلوط سنگین تر باشد کیفیت مغزی شیرآب بالاتر می باشد

مغزی شیر مخلوط تشکیل شده از: 1- پیچ یا میله که سر ان هزار خار شده است. 2- مهره اصلی یا بدنه مغزی شیر مخلوط که پیچ یا میله ی درون آن حرکت می کند. 3- اشپیل یا خار که میله را درون مغزی شیر مخلوط ثابت نگه می دارد. 4- واشر تخت لاستیکی 5- مهره ی محکم کننده ی واشر تخت می باشد. استفاده از فلز برنج بدون سرب در ساخت مغزی شیر مخلوط آشتیانی باعث شده است از عوامل مخرب حضور سرب در شیرآلات بهداشتی جلوگیری شود و رعایت این مسئله علاوه بر بالا بردن کیفیت محصول و جلوگیری از خوردگی و ضعیف شدن زودرس محصول باعث میشود رسوبات و املاح موجود در آب بر روی شیر مخلوط تاثیر نگذارد و آب مصرفی برای سلامتی انسان زیان بار نباشد. علاوه بر رعایت این مورد در تولید مغزی شیر مخلوط آشتیانی استفاده از قسمتهای دیگری چون واشر و اورینگ NBR پیچ و خار برنجی تشکیل شده است که همگی از مواد اولیه مرغوب و مراحل تولید دقیق برخوردار می باشد.

لیست قیمت مغزی شیرمخلوط آشتیانی

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *