قیمت فلوتر رهانه

فلوتر رهانه

فلوتر یک رله ی الکتریکی است که رسانای برق بوده و کنترل سطح مایعات را برآورد می کند.

به طور کل به هر جسمی که روی مایعات به صورت  شناور باشد فلوترمی گویند که در لغت نامه به معنای شناور می باشد، پس دستگاهی که روی سطح، شناور بماند Floater  نامیده می شود و برای کنترل سطح کارایی دارد، به این صورت که روی سطح شناور می ماند تا میزان سیال را اندازه گیری نماید.

در این مقاله به بهترین نوع فلوتر موجود در بازار به نام فلوتر رهانه می پردازیم.

شرکت رهانه با داشتن سابقه ی پیشین در تولید و همراه با کارکنانی سخت کوش، دستگاه مدرن و تجهیزات پیشرفته شیرالات را با جدیدترین متدهای روز دنیا در سطح کیفیی بالا تولید می نمایند.

عملکرد فلوتر رهانه

زمانی که سطح آب بالا می رود فلوتر به دور شیر می چرخد و با فشاری که بر شیر وارد می کند آن را می بندد و هنگامی که ارتفاع آب به حد نرمال رسید، فلوتر با آب پایین می آید و همین موضوع باعث می شود که شیر باز شود، با باز شدن شیر مسیر آب نیز باز شده و منبع دوباره پر از آب می شود.

فلوتر رهانه شامل بدنه، واشر، توپی می باشد و از پلاستیک و برنج که مرغوب ترین متریال به شمار می آیند تشکیل شده است این محصول به صورت فورجینگ با استحکام بالا توسط دستگاه فورج پذیر و دستگاه پرس با فشاری معادل 400 تن تولید می شود.

فلوتر رهانه به گونه ای طراحی می شود که می تواند در برابر آب، گازوئیل، بنزین، روغن، نفت و حرارت، مقاومت بالایی از خود نشان دهد.

بر اساس نوع کار بردی که در موارد صنعتی یا ساختمانی به کار گرفته شود در سایز های مختلفی تولید می شود، به عنوان مثال فلوتری که برای آب استفاده می شود دارای سایز 1 اینچ می باشد.

قیمت فلوتر رهانه

فلوتر رهانه با توجه به طراحی ساده و کیفیت بالا از نظر قیمت بسیار مقرون یه صرفه می باشد، این محصول را می توانید از نمایندگی های رهانه به راحتی همراه با گارانتی تهیه نمایید.

امروزه اکثریت افراد نسبت به دنیای مجازی آشنایی کاملی دارند که در این راستا شرکت رهانه تصمیم بر فروش آنلاین گرفته و سفارشات را در سریع ترین زمان ممکن به دست مشتری می رساند.

برای مشاهده ی قیمت و ثبت سفارشات خود به سایت رهانه مراجعه نمایید.

فلوتر رهانه
قیمت فلوتر رهانه
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.