قیمت فلوتر 2 اینچ لیست قیمت فلوتر 2 اینچ

قیمت فلوتر 2 اینچ

برای کنترل سطح مایعات از فلوتر استفاده می نمایند ، فلوتر به معنای شناور می باشد ، بدین صورت که هر موقع میزان سطح آب بالا رفت ، فلوتر به دور محور شیر می چرخد و آن را می بندد تا فشار آب را کنترل نماید ، و زمانی که آب به سطح پایین می رود فلوتر هم به پاین می رود و هنگامی که به حد نرمال رسید ۀ  فلوتر باز شده و منبع را دوباره پر می نماید .

قیمت فلوتر 2 اینچ بخشی از لول کنتور می باشد ، که عموم فلوتر را اشتباها به عنوان لول کنتور می شناسند ، در درون  فلوتر 2 اینچ هوا قرار می گیرد تا زمانی که سطح مایع بالا و پایین می شود فلوتر هم جا به جا شود .

قیمت فلوتر 2 اینچ از آلیاژ برنج تهیه شده و پلاستیک  ، واشر و توپی قیمت فلوتر 2 اینج از مواد درجه یک تشکیل می شود .

روش ساخت قیمت فلوتر 2 اینچ

قیمت فلوتر 2 اینچ با روش فورجینگ ساخته می شود و با فشار 400 تن توسط دستگاه پرس ، پرس می شود . این محصول از مقاومت و استحکام بالایی بر خورد دار است و در آب ، بنزین ، نفت ، گازئیل ، بخار ، حرارت ، مقاومت بالایی را از خود نشان می دهد .

قیمت فلوتر 2 اینچ در منبع آب و روغن کارایی دارد .

قیمت فلوتر 2 اینچ توسط شرکت های معتبر با برن معتبرتولید می شود ، این شرکت ها با بهره گیری از مهندسین متخصص و همره با دانش و فناوری روز دنیا و با داشتن ماشین آلات مجهز ، بهترین نوع فلوتر 2 اینچ را طراحی و تولید نموده اند .

قیمت فلوتر 2 اینچ

قیمت فلوتر 2 اینچ گاهی به صورت مگکانیکی نیز می باشند که توسط اهرمی به شیر  متصل می شوند .

قیمت فلوتر 2 اینچ سطح سیالات را کنترل می نماید  و با بالا پایین شدن سطح آب ، فلوتر که به صورت شناور می باشد جابه جا می شود تا بتواند کارایی خود را به خوبی انجام دهد . به طور کلی فلوتر 2 اینچ  برای ذخیره مایعات غیر خورنده کارایی دارد .

قیمت فلوتر 2 اینچ برای سیالاتی که حاوی ذرات باشند نباید مورد استفاده قرار گیرد ، چرا که به مرور زمان دچار آسیب شده و عمل کرد خوبی از خود نشان نمی دهد . پس قیمت فلوتر 2 اینچ فقط برای مایعات بدون ذرات کارایی دارد .

قیمت فلوتر 2 اینچ با توجه به نوع فلوتر و یا شناور خود به صورت متفاوتی تنظیم می شوند که به آن ها اشاره می نماییم :

1 . برخی از آن ها با اختصاص شیاری در کنار فلوتر تنظیم می شوند .

2 . برخی از فلوتر ها دارای میله نگه دارنده و یا اهرم شناور هستند که باید برای تنظیم مقداری خم شوند .

3 . بعض از فلوترها دارای پیچ تنظیم می باشند که می توان سطح آب و زمان بسته شدن آب را کنترل  و تنظیم نمود .

اگر از قیمت فلوتر 2 اینچ در پمپ  استفاده نکنیم ، پمپا ژ رخ داده و منبع سیالات پر می شود و زمانی که منبع پر شود ، آب به سمت بیرون هدایت می شود و همین موضوع باعث هدر رفتن آب و سایر مایعات می شود .

قیمت فلوتر 2 اینچ با توجه به کیفیت بالا و نوع ساختش بسیار سبک می باشد و از نظر قیمت بسیار مقرون به صرفه  بوده که می توانید این محصول را از نمایندگی های شیر آلات شهر خود تهیه نمایید .

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.