قیمت لوله مانیسمان چینی

لوله مانیسمان چینی

با شمشهای فولادی که معمولا با کشش و نورد شمشهای گرد فولادی هستند لوله مانیسمان را تولید می کننند، البته در مقاطع چهارگوش نیز می توان آن را تولید نمود که در این صورت باید هزینه های بیشتری را پرداخت کرد.

در ایران بیشترین فروش لوله مانیسمان از نوع چینی می باشد چرا که وارد کردن آنها نسبت به واردات از سایر کشورها به آسانی صورت می گیرد.

در کشورمان نیز لوله مانیسمان تولید می شود اما به دلیل وجود یک سری از محدودیت ها نمی توان آن را در بخش وسیعی تهیه کرد تا جوابگوی بازار آهن آلات باشد به همین دلیل باید اقدام به واردات آنها نمود.

شرکتهای چینی لوله را در دو مدل مختلف لوله مانیسمان و لوله درز دار تولید می کنند که لوله های درز دار به دلیل وجود درز و جوش در مراحل تولیدشان با استقبال کمتری نسبت به لوله مانیسمان روبرو شده اند.

پس اگر از آن دسته افراد هستید که استحکام بالا و دوام طولانی برایتان حائزاهمیت می باشد به شما پیشنهاد می کنیم لوله مانیسمان را خربدداری کنید چراکه روش ساخت آن به گونه ای است که بدون جوش و درز و بصورت یکنواخت و یکپارچه می باشد.

این محصول برای اولین بار در ایران از کشورآلمان و شرکت مانیسمان وارد می شدند به همین دلیل نام مانیسمان بر روی آن ماندگار شده و به یک اصطلاح بازاری تبدیل شده است.

زمینه های کاربردی لوله مانیسمان چینی

  • در خطوط فشاری قوی کاربرد دارد.
  • لوله مانیسمان استیل برای خطوط صنایع غذایی و دارویی بکار گرفته می شود.
  • برای خطوط هیدرولیک کارایی دارد.
  • مورد استفاده برای خطوط نفت و گاز می باشد.

لوله مانیسمان چینی که با نام لوله بدون جوش، لوله بدون درز، لوله  سیم لس نیز شناخته می شود از طریق میان تهی کردن یک پروفیل تو پر در سایزهای 1 اینچ تا 6 اینچ و رده های 10، 20، 30، 40، 60، 80 تولید می گردد.

انواع لوله مانیسمان چینی

لوله آتشخوار، لوله مانیسمان گالوانیزه، لوله مانیسمان بدون درز می باشد که در گریدهای مختلفی همچون A333, A335, A106 طراحی و تهیه می شود، این محصول با استاندارد ATSM تولید می گردد که پایینترین استاندارد بین المللی می باشد به همین دلیل نسبت به نمونه های مشابه وزن کمتری را دارا می باشد.

در قیمت لوله مانیسمان چینی فاکتورهایی همچون نوع، سایز، رده، گرید، تأثیرگذار هستند که شماعزیزان برای استعلام قیمت می توانید به سایت  ما مراجعه فرمایید.

لوله مانیسمان چینی
قیمت لوله مانیسمان چینی
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 4.8]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.