قیمت لوله مانیسمان کاوه

لوله مانیسمان کاوه

اولین تولیدکننده های لوله های فولادی بدون درز شرکت لوله مانیسمان کاوه می باشد که با بهترین دستگاه های تولیدی و تجهیزات پیشرفته به تولید لوله مانیسمان یا لوله بدون درز پرداخته است و آنها را به بازار عرضه کرده است.

شرکت کاوه با بیش از 15 سال تجربه در تولید لوله مانیسمان، با استفاده از ماشین آلات مدرن و دستگاه های پیشرفته در تمامی خطوط تولید بهترین کیفیت از لوله  را در اختیار متقاضیان قرار دهد.

این محصول به روش کشش سرد و با حجم تولیدی سالانه 15 هزار تن و به روش نورد گرم با حجم تولیدی سالانه 75 هزار تن با کمک افرادی مجرب و تحصیل کرده طراحی و تولید می گردد.

کارخانه  کاوه در شهر ساوه واقع است که مدیران پر تلاش این مجموعه همواره  سعی نموده اند با تولیدات خود نیاز بازار و مشتریان را پاسخگو باشند و رضایت آنها را جلب نمایند.

اگر به استحکام و مقاومت لوله فولادی توجه ویژه ای دارد پس بدون شک و تردید برند کاوه را انتخاب نمایید تا هرآنچه مد نظرتان است پیاده سازی شود.

مراحل تولید لوله مانیسمان کاوه

ماده اولیه در تولید لوله بدون درز شمش فولادی می باشد که با نام لوله مانیسمان، لوله بدون جوش نیز شناخته می شود، بر روی این شمش ها در مراحل تولید هیچگونه درز و جوشی ایجاد نمی شود.

فرآیند تولید لوله مانیسمان به ترتیب عبارت است از: برشکاری، سوراخ کاری، الانگاتو.ر، پرتاب سنبه، تاب گیری، جداسازی سنبه، کروی سازی، کشش لوله، خنک سازی، برشکاری، کونیک سازی، پولیش و بسته بندی.

بعد از اجرای تمامی موارد گفته شده یک محصول نهایی با کیفیت در سایزهای 1 اینچ تا 8 اینچ در رده های 20، 40، 80 و در متراژ 6 و 12 تولید می گردد که بنا به درخواست مشتری و نظر تآمین کننده می توان سایز بالاتری را نیز تولید نمود.

موارد استفاده از لوله مانیسمان کاوه

  • انتقال نفت و گاز
  • شبکه گاز رسانی
  • لوله گاز شهری
  • حمل مایعات هیدروالکتریکی
  • لوله های دقیق خودرو
  • لوله های ضد انفجار
  • سیستمهای دارای فشار بالا
  • صنایع نفت، پتروشیمی، خودرو سازی، پالایشگاه ها و صنایعی که انتقال گاز در آنها اهمیت دارد.

قیمت لوله مانیسمان کاوه با توجه به فاکتورهایی مانند: ضخامت، تعداد لوله انتخابی، سایز، متراژ، رده، متغییر می باشد که برای استعلام قیمت می توانید به سایت ما مراجعه کنید و یا با مشاوران فروش به وسیله شماره های موجود در سایت ارتباط برقرار نمایید.

لوله مانیسمان کاوه
قیمت لوله مانیسمان کاوه
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.