قیمت لوله گالوانیزه سبک تهران

لوله گالوانیزه سبک تهران

کاربرد اصلی لوله گالوانیزه سبک تهران برای تهویه است و برای تخلیه فاضلاب لوازم بهداشتی کوچک نیز استفاده می شود . لوله گالوانیزه سبک از فولاد نرم ساخته شده است و به این صورت که ورقه فولاد را با فشار از داخل قالب عبور می دهد , بعد درز آن را جوش داده و سپس برای افزایش مقاومت در برابر اسیدها و زنگ زدگی ها لوله ها را با پوششی از روی داخل یک وان آبکاری گالوانیزه می کنند .

قیمت لوله مانیسمان چینی

 

لوله گالوانیزه سنگین تهران

جنس لوله گالوانیزه سنگین از آهن سفید نورد شده است که درز این لوله ها به وسیله دستگاه های درز جوش به هم جوش می خورد . این لوله ها با پوششی از روی مذاب عایق بندی شده  و به دو رنگ تیره و خاکستری و به دو صورت سبک و سنگین تولید می شود . کاربرد اصلی لوله گالوانیزه سنگین  تهران برای تهویه است و گاهی هم برای تخلیه فاضلاب لوازم بهداشتی استفاده می شود .

قطر این لوله ها معمولا قطر اسمی است که بزرگتر از قطر داخلی و کوچک تر از قطر خارجی است . نباید این لوله ها را به روش جوشکاری متصل کرد زیرا  حرارت ناشی از جوشکاری و سوختن روکش گالوانیزه ای که از جنس روی است , دود سفید و غلیظی تولید می کند که باعث آلودگی محیط کار و مسمومیت وآسیب دستگاه تنفسی می شود .

مزایای لوله واتصالات گالوانیزه در تهران

  • قیمت مناسب نسبت به سایر محصولات مشابه
  • اتصالات آسان و در دسترس
  • طول 6متری به صورت رزوه و خام
  • استفاده از لوله گالوانیزه تهران در گلخانه
  • استفاده از لوله گالوانیزه تهران در آبرسانی

نمایندگی اتصالات گالوانیزه تهران

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *