قیمت مغزی شیر مخلوط اهرمی

مغزی شیر مخلوط

مغزی شیر مخلوط در شیرهایی که به سرویس های دارای لوله های آب سرد و گرم دارند متصل می شوند. طرز کار این نوع شیر تقریبا، مشابه شیر های ساده است با این تفاوت که آب سرد و آب گرم پس از عبور از سوپاپ مربوط به خود در قسمت محفظه مغزی شیر با یکدیگر مخلوط شده و از علم شیر خارج می شود.

شیر های مخلوط در دو نوع ساخته می شود که عبارتند از شیر دیواری و شیر روی کاسه ای که در هر دو آنها از یک نوع مغزی شیر مخلوط استفاده می شود. ولی خود مغزی غالباٌ آنها را در سه دسته کلی قرارداد (معمولی،پایه بلند و طرح آلمانی) تولید می شود که با به کار گیری از دستگاه های به روز PLCوCNS اتوماتیک و مواد اولیه مرغوب از جمله میلگرد برنجی با ترکیب شیمیایی استاندارد MS-80 که به دلیل تهیه شدن از روش اکستروژن دارای مولفه سلامتی می باشد و استفاده از گریس خوراکی مرغوب اهمیت ویژه ای به کیفیت و حفظ سلامتی  ارائه می شود.

قیمت مغزی شیر مخلوط اهرمی

مغزی شیر مخلوط از پر مصرف ترین قطعات شیرآلات می باشد که برای تولید انواع شیرآلات استفاده می شود مغزی شیر مخلوط جهت جلوگیری از خروج و هدر رفت آب می باشد. که انواع مختلفی دارد. مغزی شیر مخلوط زرد رنگ جهت شیرآلات کلاسیک قدیمی استفاده می شود و هرچه مغزی شیرمخلوط سنگین تر باشد کیفیت مغزی شیرآب بالاتر می باشد.

مغزی شیر مخلوط تشکیل شده از: 1- پیچ یا میله که سر ان هزار خار شده است. 2- مهره اصلی یا بدنه مغزی شیر مخلوط که پیچ یا میله ی درون آن حرکت می کند. 3- اشپیل یا خار که میله را درون مغزی شیر مخلوط ثابت نگه می دارد. 4- واشر تخت لاستیکی 5- مهره ی محکم کننده ی واشر تخت.

مغزی های شیر مخلوط از قسمتهای دیگری چون واشر و اورینگ NBR پیچ و خار برنجی تشکیل شده است که همگی از مواد اولیه مرغوب و مراحل تولید دقیق برخوردار می باشد.

مغزی شیر مخلوط اهرمی

 

[تعداد: 2    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *