قیمت نوارتفلون خمیری آسیا طلایی

نوارتفلون خمیری آسیا طلایی

امروزه در کشورمان برند های زیادی در حال رقابت هستند که  بتوانند نوارتفلون را با کیفیت برتربه بازار عرضه کنند، حال ما به عنوان خریددار باید دقت کنیم تا بتوانیم از میان تولیدات انبوه بهترین برند را انتخاب نماییم.

شرکت آسیا طلایی بدون شک با داشتن نیروهای متخصص و کاربلد و استفاده از دستگاه های مدرن و با اتکا به آخرین دانشهای روز دنیا تواسته است نوارتفلون خمیری آسیا را با مواد اولیه درجه یک تولید کند.

جنس نوارتفلون خمیری آسیا طلایی

از موادی به نام پلی تترافلوئوراتیلن تشکیل شده است که پودری سفید رنگ می باشد، این موادر برای ظروف نچسب هم مورد استفاده قرار می گیرد، ضخامت نوارتفلون خمیری آسیا طلایی 70 تا 100 میکرون می باشد و در طول 5 تا 10 سانتیمتر تولید می شود به همین جهت در لوله های پهن و باریک مورد استفاده قرار می گیرد.

مزیتهای نوارتفلون خمیری آسیا طلایی

  • در مقابل رطوبت و دما استحکام بالایی دارد.
  • دچار خوردگی و ساییدگی نمی شود.
  • دارای اصطکاک پایینی می باشد و آب را جذب خود نمی کند.
  • در برابر گاز، بخار، روغن استقات دارد.
  • اگر کشیده شود به خاطر نرم و انعطافی بودن هرگز تکه تکه و پاره نمی شود و بادوام است.

نوارتفلون خمیری آسیا طلایی در اتصالات دنده ای به درون دنده ها مهر و موم می شود و اجازه عبور آب را نمی دهد و همچنین در اتصالات لوله کشی گاز به دور اتصالات پیچیده و آب بندی را انجام می دهد که در نهایت ایمنی را به جود می آورد چرا که وجود نشتی در اتصالات گازی می تواند خطراتی را به همراه داشته باشد.

نوارتفلون خمیری آسیا طلایی
قیمت نوارتفلون خمیری آسیا طلایی

زمینه های کاربردی نوارتفلون خمیری آسیا طلایی

  • مخازن و پمپها و موتورخانه ها و خطوط انتقال سیالات مایع و گاز
  • سیستم های گرمایشی و سرمایشی
  • سیستمهای آب تحت فشار، تجهیزات فشرده سازی هوا
  • لوله های فلزی، پلمیری، گالوانیزه ای و تمامی اتصالات دنده ای

قیمت نوارتفلون خمیری آسیا طلایی با توجه به کیفیت بالای آن بسیار به صرفه می باشد که اندازه، رنگ و نوع آن در قیمت نهایی مؤثر هستند.

 شرکت آسیا طلایی همیشه در تلاش بوده است که برای راحتی حال مشتریهای محترم بهترین خدمات را ارائه دهد به همین جهت دفاتر فروش را در سراسر کشور برقرار کرده تا خدمات رسانی را همه روزه به هموطنان عزیز ارائه دهند. بازرگانی امینکو افتخار این را دارد که جزو یکی از معتبرترین نمایندگی های محصولات ریابی در کل کشور بوده که محصولات این برند پر آوازه را در سایت خود به آدرس www.avalve.ir  به فروش می رساند.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.