قیمت نوار تفلون آسیا طلایی لیست قیمت نوار تفلون آسیا طلایی

قیمت نوار تفلون آسیا طلایی

نوار تفلون که به آن به اشتباه نوار آب بندی می گویند درلوله کشی و تمامی اتصالات نقش مهمی دارد ، با  به کار بردن نوار تفلون در اتصالات آن ها را آب بندی کرده و از بروز نشتی ممانعت به عمل می آید .

در عرصه تولید نوار تفلون ، شرکت های زیادی گام برداشته اند که در این میان شرکت آسیا طلایی با توجه به تولیدات با کیفیت خود  توانسته است در کوتاه مدت در بین رقبا برای خود جایگاهی را تامین کند و حرفی برا گفتن داشته باشد .

شرکت آسیا طلایی نوار تفلون آسیا طلایی را با استاندارد های ملی تولید می کند به همین دلیل از نظر کیفیت و دوام حرف اول را می زند .

نوار تفلون آسیا طلایی

در اتصالات کار آّب بندی را انجام می دهد و نمی گذارد در آن ها نشتی اتفاق بیفتد ، پس برای بهتر عمل کردن این موضوع بهتر است نوار تفلون آسیا طلایی را پنج تا شیش بار به طور صحیح دور تا دور اتصال پیچیده شود و بعد از آن این اتصال را با آچار محکم شود .

در اتصالات رزوه ای به خاطر داشتن خلا های به وجود آمده پس از تصال و همچنین بروز نشتی استفاده از نوار تفلون آسیا طلایی حتمی می باشد ، این نوع نوار تفلون بدون این که دنده ها را سفت کند لابه لای  آن ها را مهر و موم کرده و از عبور آب جلوگیری می نماید ، پس باید گفت علاوه بر آب بندی با جلوگیری از چکه کردن آب در مصرف آب نیز صرفه جویی می کند .

موارد استفاده از نوار تفلون آسیا طلایی :

1 . برای آب بندی لوله کشی ساختمان به کار برده می شود .

2 . برای اتصالات گالوانیزه برزیلی کار برد دارد .

3 . در آب بندی اتصالات برنجی نظیر تو پیچ و رو پیچ برنجی به کار برده می شود که در بیرون دنده قرار می گیرد .

4 . برای آب بندی اتصالات و لوله مورد استفاده قرار می گیرد .

5 . در خطوط انقال سیالات مایع و گاز کارایی دارد .

6 . در پمپ ها ، موتور خانه ها و مخازن قابل استفاده می باشد .

7 . در سیستم های تحت فشار ، سیستم های حرارت مرکزی شوفاژ خانه ها و تجهیزات فشرده سازی هوا به کار برده می شود .

قیمت نوار تفلون آسیا طلایی

ویژگی های نوار تفلون آسیا طلایی :

نوار تفلون آسیا طلایی  با دوام و ماندگار می باشد و دچار خوردگی و فرسودگی نمی شود ، در دماهای مختلف از 190- تا 370+ درجه سانتی گراد مقاوم می باشد ، غیر قابل حلال در خورنده های شیمیایی می باشد به همین دلیل ارتباط با اسید ها و باز ها مقاوم می باشد ، نوار تفلون آسیا طلایی  از اصطکاک پایینی بر خورد دار است و موقع کش آمدن تکه تکه نمی شود .

قیمت نوار تفلون آسیا طلایی :

همان طور که می دانیم قیمت هم برای تولید کننده و هم برای خرید دار بسیار مهم می باشد ، شرکت آسیا طلایی در تلاش بوده است تا شما را هم از نظر کیفیت راضی نگه دارد و هم از نظر قیمت محصول .

پس با توجه به ویژگی های بالای نوار تفلون آسیا طلایی می توانید این محصول را با نازل ترین قیمت و بالاترین کیفیت خرید داری نمایید .

هم چنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت نوار تفلون آسیا طلایی می توانید به سایت شرکت آسیا طلایی مراجعه کنید و یا با شماره های مربوطه تماس حاصل فرمایید .

از این که با ما همراه بودید متشکریم .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.