قیمت نوار پرایمر سفید لیست قیمت نوار پرایمر سفید

قیمت نوار پرایمر سفید

نوار پرایمر سفید که به صورت چسب نواری تهیه و ساخته می شود یکی از ارکان اصلی لوله کشی می باشد ، این نوار  به نام های مختلف در بازار وجود دارد که در قسمت پایین به آن ها اشاره می کنیم .

نام های دیگر نوار پرایمر سفید

. نوار سرجوش

. نوار پرایمر شانیک

. نوار پرایمر سیاه

این نوارها هیچ  تفاوتی با هم ندارند فقط به نام های مختلف وجود دارند و کارایی آن ها یکسان می باشد پس اگر نامی غیر از پرایمر سفید به گوشتان رسید تعجب نکنید چرا که همه آن ها می توانند کار عایق بندی را به خوبی انجام دهند .

کاربرد نوار پرایمر سفید

نوار پرایمر به صورت بدون چسب هم در بازار موجود می باشد که باز هم این نوع نوار کار عایق حرارتی در مقابله با گرما و سرما را انجام می دهد و گاهی اوقات بر روی رنگ هم گذاشته می شود تا از آن محافظت را به عمل آورد و همچنین این نوار به صورت چسب  دار نیز ساخته و تهیه می شود که از آن برای عایق  مستحکم و مقاوم استفاده می شود و همچنین در تاسیسات ساختمان و لوله کشی مکان های مختلف به کار برده می شود .

نوار پرایمر سفید از هر نوع رطوبت ، گردو غبار جلو گیری می کند و فشار بالا و دمای بالا را می تواند به راحتی کنترل کند و همچنین از هدر رفتن انرژی جلوگیری می کند ، چرا که زیاد دیده می شود که در همه جا صحبت از هدر رفتن انرژی می باشد پس نوار پرایمر سفید می تواند کمک خوبی در این زمینه باشد و در بهینه سازی مصرف کمک شایانی کند و از هدر رفتن انرژی جلوگیری نماید .

نوار پرایمر سفید در صنایع نیز کارایی بسیاری دارد به طوری  که بر روی اتصالات و لوله ها زده می شود به این صورت که دور لوله ها پیچده می شود و عایق بندی مناسبی را ایجاد می کند . این نوار به صورت چسب دار و بدون چسب تهیه می شود که از خوردگی و زنگ زدگی  لوله نیز جلوگیری می کند .

ساختار نوار پرایمر سفید

این نوار در طول 60 متر و عرض 5 سانتی متر و وزن حدودا 2 کیلو گرم ساخته می شود که با توجه به کارایی آن در طو و عرض مختلف و دلخواه  نیز تولید و ارایه داده می شود . جنس این نوارها از PVC  می باشد که معمولا به صورت خود چسب نیز تهیه می شود .

قیمت نوار پرایمر سفید

نوار پرایمر سفید با توجه به این که دارای کیفیت بالایی می باشد ، به صورت کاملا مناسب و به صرفه  در بازار عرضه می شود تا مشتری به راحتی بتواند آن را تهیه کند و از آن بعنوان عایق مناسب اتصالات استفاده کند ، فقط باید دقت داشت که از برند های معتبر در بازار تهیه شود که کارایی لازم را داشته باشد ، برای اطلاع از قیمت می توانید با شماره های مربوطه تماس حاصل فرماید .

 

قیمت نوار پرایمر سفید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.