قیمت نوار پرایمر مشکی لیست قیمت نوار پرایمر مشکی

قیمت نوار پرایمر مشکی

با سرچ نام پرایمر مشکی، به اطلاعات زیادی در مورد کاربرد و انواع مختلف این محصول می رسیم.

نوارها  چه از نوع پرایمر یا همان نوار عایق و چه از نوع نوار سرجوش، همگی یک کار انجام می دهند. و آن عایق بندی لوله های آب و گاز است.

عایق بندی از جمله موارد الزامی در لوله کشی به شمار می رود.

هرچه کیفیت نوار پرایمر استفاده شده بیشتر باشد، به همان میزان کارایی بالاتر می رود و انتظاراتمان از یک عایق بند را بیشتر و مطلوب تر برآورده می کند.

هم اکنون نوارهای پرایمر در دو رنگ سفید و مشکی و معمولا با طول 60 متر، عرض 5 سانتی متر و وزن حدود 2 کیلوگرم در بازار وجود دارند.

نوار پرایمر را می توان یک چسب از جنس p.v.c دانست.

برای اینکه در سال های بعد از لوله کشی آب و گاز، کمتر دچار زحمت شویم و لوله ها کمتر به تعمیر نیاز پیدا کنند، باید از یک نوار پرایمر خوب برای عایق بندی استفاده کنیم.

علاوه بر موار گفته شده نوار پرایمر در قسمت هایی از بخش توکار لوله کشی کولر گازی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. که این عایق کمک می کند خنکی از لوله ها خارج نشود و به این طریق هوایی خنک تر و کاهش مصرف انرژی را خواهیم داشت.

همه ی ما می دانیم یکی از اشکالات لوله های فلزی، خوردگی است. این خوردگی در اکثر مواقع می تواند دردسر ساز باشد. خصوصا در مناطقی که میزان درصد رطوبت بالاست و یا لوله ها در تماس مستقیم با آب هستند. در چنین مواقعی عاقلانه ترین کار همان عایق کاری با نوار پرایمر است.

روش مناسب نوار پیچی، با توجه به اینکه نوار پیچی را برای لوله ی آب یا گاز انجام می دهیم یا توکار و روکار بودن لوله ها همچنین دمای نسبی و میزان رطوبت و آلودگی منطقه، مطابق ضوابط مقررات ملی باید انجام داد.

لازم به یادآوری است کیفیت نوار پرایمر در بهبود عملکرد عایق بندی سهم بسیار بالایی دارد و برای نیل به این مقصود لازم است تمام تلاشمان را برای انتخاب یک برند خوب و با کیفیت به کار بندیم.

قیمت نوار پرایمر مشکی

قیمت نوار پرایمر:

از موارد مهم دیگر در انتخاب پرایمر مناسب، قیمت آن است.

بدیهی است که هیچ گاه و در هیچ یک از بخش های زندگی نباید کیفیت را فدای قیمت پایین کنیم. و صرفا برای صرفه جویی بیشتر و پایین آمدن مخارج، نوع بی کیفیت محصول مورد نظر را انتخاب کنیم. نوار پرایمر نیز از این قاعده مستثنی نیست. خصوصا اینکه طبیعتا هزینه ی تعمیر و تعویض لوله کشی در صورت خرابی بسیار بیشتر از هزینه ی نوار پرایمر خواهد شد.

و اما در این میان برندهایی هستند که تمام موارد را با هم دارند. یعنی کیفیت بالا در کنار قیمت مناسب. با کمی تحقیق می توانیم به بهترین انتخاب چه از نظر کیفیت و چه از نظر قیمت برسیم.

شما عزیزان برای اطلاع از قیمت نوار پرایمر مشکی، سفید وانواع مختلف نوارها و محصولات مورد نظر خود با ما تماس بگیرید.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.