قیمت چسب تارگت رازی

قیمت چسب تارگت

شرکت تولیدی رازی در استان البرز و شهر هشتگر در سال 1359 دایر گشت این شرکت بزرگترین تولید کننده انواع چسب های صنعتی و خانگی می باشد. همچنین دارای مهر استاندارد بین المللی کیفیت iso 9001-2008 از سوئیس می باشد.

خرید چسب تارگت رازی

چسب تارگت رازی از جمله محصولات بسیار کاربردی می باشد که جهت چسباندن لوله پی وی سی فشار قوی و ضعیف استفاده می شود. این محصول دارای کیفیت بالایی جهت استفاده در اتصال لوله های و اتصالات لوله های پولیکا دارا می باشد.

چسب تارگت رازی از جمله محصولات کاربردی در تاسیسات و لوله کشی ساختمان می باشد. این چسب در برابر آب و رطوبت بسیار مقاوم می باشد کاملا بی رنگ می باشد.

حلال این چسب از نوع مواد آلی می باشد و به گونه ای ساخته شده که در هنگام مصرف لایه نازکی از اتصالات پولیکا را در خود حل می کند که موجب می شود در هنگام استفاده مواد چسبنده با لایه نازک اتصالات پولیکا ترکیب شده و یک جسب یکپارچه را ایجاد کند.

جهت استفاده از این محصول ابتدا سطح مورد نظر خود را کاملا تمیز نموده و بر روی سطح لایه نازکی از این محصول را بمالید. برای مدتی اتصال را بی حرکت نگه داشته تا اتصال و جوش بین دو قطعه ایجاد شود و کاملا به هم بچسبند.

 

موارد احتیاط:

این محصول بسیار اشتعال زا می باشد و بنابراین از استعمال هر گونه دخانیات در محل مصرف این  چسب خودداری شود.

در محل هایی که دارای تهویه می باشد استفاده شود.

عملکرد  این محصول بسیار عالی بوده و همچنین مورد رضایت اکثر مصرف کنندگان می باشد.

لیست قیمت چسب تارگت

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *