قیمت کیز ایران

شیر الات ساختمانی  وظیفه قطع و وصل جریان آب وهمچنین میزان خروجی آب و ترکیب آب سردو گرم را به جهت تنظیم دما بر عهده دارند که برخی از آنها کاربرد صنعتی و برخی دیگر کاربرد بهداشتی دارند

برای خرید شیرآلات ساختمانی باید به میزان مقاومت قطعات در برابر دمای بالای آب نیز توجه داشت تا در حین مصرف شیر آلات دچار پوسیدگی نشوند و رنگ آب را تغییر ندهد و سلامت افراد را به خطر نیاندازد.

قیمت شیرآلات کیزایران

جنس بدنه و زیبایی و نمای ظاهری و صرفه جویی در آب از دیگر نکات مهم در خرید شیر آلات ساختمانی است که میبایست به ان توجه داشت.

شرکت کیز ایران به عنوان تولید کننده محصولاتی با کیفیت بالا شناخته شده است.

این شرکت فعالیت خود را در سال 1363 آغاز  نمود و فعالیت خود را در زمینه تولید شیرآلات صنعتی و ساختمانی ادامه داد و با موفقیت های شگفت پاسخگوی بازارهای داخلی بوده است،

در یک سیستم انتقال سیال شیرآلات نقش کلیدی دارند زیرا از آنها برای مصارف قطع و وصل جریان، تغییر میزان جریان یا دبی جریان، و کنترل جریان استفاده می شود.

در تعیین شیرفلکه ها از لحاظ بهترین انتخاب هرچه افت کمتری در خود داشته باشند جز بهترین شیرفلکه های شناخته می شوند، به طور کلی شیر فلکه ها وظیفه قطع و وصل و تنظیم دبی جریان سیالات را بعهده دارند دارای کاربردهای وسیع و مهمی در صنایع مختلف از جمله صنعت تاسیسات می باشند.

یکی از تولیدات گروه شیرآلات کیز ایران شیر فلکه کشویی میباشد که با استاندارد به شماره ISIRI 3664 می باشد که در محل هایی به کار میرود که بخواهند جریان سیال را به طور کامل بسته یا باز نمایند.

خرید شیر فلکه کیزایران

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *