لوله و اتصالات گالوانیزه در تهران

تهیه تاسیات مورد نیاز ساختمان ها از برند های معتبر و معروف بسیار حائز اهمیت است که باید به ان ها توجه بسیار داشت . شرکت تهران یکی از قدیمی ترین کارخانجات گروه صنعتی است . اتصالات ولوله گالوانیزه  تهران به صورت جوش مقاومتی ERW از نوع القایی فرکانس بالاو با استفاده از نوارهای گرم نورد شده و سرد نورد شده به روش شکل گیری COLD FORMING به تولید محصولات متنوع می پردازد . اتصالات گالوانیزه تهران به صورت دنده ای و به صورت اتصالات گالوانیزه سفید و اتصالات گالوانیزه سیاه تولید شده ودر صنایع  آب , گاز , بخار , هوا و صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد .

روش ساخت این اتصالات گالوانیزه به دو صورت گالوانیزه گرم و گالوانیزه سرد صورت می گیرد . لوله واتصالات گالوانیزه تهران در ایران جزو برترین برندهای گالوانیزه گرم محسوب می شود که در سه نوع لوله گالوانیزه سبک  , لوله گالوانیزه سنگین و لوله گالوانیزه فوق سنگین در سایز های 2/1 تا 6اینچ تولید می شود . لوله واتصالات گالوانیزه تهران از لوله سیاه درزدار تولید می شود و به دلیل  پوشش گالوانیزه آن در برابر خوردگی و زنگ زدگی در محیط های مرطوب  واسیدی مقاوم است . لوله های آب تولید شده توسط شرکت تهران  در منازل و آبرسانی ساختمان کاربرد زیادی  دارد . این لوله ها را به دلیل جلوگیری از خوردگی لوله , سطح داخلی و خارجی آن را به صورت  غوطه ور سازی گرم گالوانیزه می کنند .

فشار ودمای کاری اتصالات و لوله گالوانیزه تهران

  • فشار کار لوله گالوانیزه سبک تهران 12 بار و فشار کار لوله گالوانیزه سنگین تهران 16بار است .
  • دمای کاری لوله های گالوانیزه سبک تهران 60درجه سانتی گراد و دمای کاری لوله های گالوانیزه سنگین تهران70 درجه سانتی گراد است .

خرید لوله گالوانیزه تهران

[تعداد: 2    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *