لوله و اتصالات 5 لایه سیتکو نمایندگی فروش اتصالات سیتکو لیست قیمت اتصالات 5 لایه سیتکو خرید اتصالات پنج لایه سیتکو

لوله و اتصالات پنج لایه سیتکو
یکی دیگر از فعالیتهای گروه تولیدی سیتکو تولید لوله های پنج لایه یا لوله های  PEX AL PEXکه در واقع نسل جدیدی از لوله ها هستند که از فلز و پلیمر ترکیب شده اند و کاربرد خاص خود را در صنعت دارند.
به طور کلی لوله پنج لایه از یک لایه آلومنیومی ساخته شده است که بین دو لایه قرار می گیرد. این دو لایه چسبنده در واقع به قسمت فلزی لوله پلاستیکی داخلی و خارجی متصل می شوند.لایه فلزی در امتداد طول لوله به عنوان یک مانع عمل می کند و سبب کاهش نیروی ضربه های محکم و ناگهانی می شود.

لیست قیمت اتصالات 5 لایه سیتکو

در واقع لوله های پنج لایه از یک لایه آلونیوم دو لایه پلیمر و دو لایه چسب ساخته شده اند و معایب لوله های فلزی و پروپیلن در آنها رفع شده است. از این رو دارای کاربرد بیشتری برای استفاده در ساختمانها و سایر انواع لوله کشی هستند. رشد روز افزون تکنولوژی که تاثیری شگفت انگیز در ساخت انواع تجهیزات ساختمانی دارد از دلایل تولید لوله های پنج لایه محکم و بادوام است.
به طور کلی می توان گفت لوله های پنج لایه از نسل جدید لوله های به تولید رسیده گروه تولیدی سیتکو می باشد که می تواند جایگزین مناسبی برای لوله های بی کیفیت و انواع فلزی باشد. لوله پنج لایه را می توان نمونه ای کامل و با کیفیت از تجهیزات صنعتی گروه تولیدی سیتکو دانست که با استفاده از دستگاه های مدرن به تولید می رسد. استحکام و طول عمر مفید لوله های پنج لایده موجب کاهش خرید لوله های کم دوام فلزی شده است. طول عمر مفید و قیمت مناسب برای خرید لوله پنج لایه موجب رضایت مندی مصرف کنندگان و کاربرد بیشتر این محصول در صنایع مختلف شده است.
نمایندگی اتصالات 5 لایه سیتکو
مزایای استفاده از لوله های پنج لایه گروه صنعتی بهداشتی سیتکو:
 • این لوله ها به سادگی قابل نصب هستند و اتصال آنها نیز راحت می باشد.
 • لوله های پنج لایه به شکل مناسبی عایق بندی شده اند.
 • در برابر خوردگی دارای مقاومت مناسبی هستند.
 • این لوله های پنج لایه دارای وزنی سبک بوده و در نهایت انعطاف پذیر می باشند.
 • تحمل دمایی و تحمل فشار مناسبی برای لوله های پنج لایه وجود دارد.
 • عدم نفوذ اکسیژن به داخل لوله و افت فشار کم به دلیل سطح نرم داخل لوله به عنوان یک ویژگی مطلوب در این لوله ها محسوب می شود.
 • در لوله های پنج لایه به شکل مناسبی نقص های موجود در هر یک از لوله های فلزی و پلیمری حذف شده است.
 • حمل و نقل لوله های پنج لایه بسیار راحت است.
 • لوله های پنج لایه دارای طول عمر مناسب هستند و دوام زیادی دارند.

فروشگاه اتصالات سیتکو

لایه های تشکیل دهنده لوله پنج لایه شامل دو قسمت خارجی و داخلی است. این لایه ها به وسیله آلومنیوم به کار گرفته شده در آن دارای قدرت متفاوتی بالا در برابر حرارت و فشار زیاد می باشند.
از جمله ویژگی های لوله پنج لایه می توان نصب آسان آن در سیستم های موتورخانه ها و بخش های مختلف صنعتی امکان برش و خم شدن لوله مقاومت و استحکام کافی طول عمر طولانی را نام برد.
هدف از به کارگیری از لوله های پنج لایه سیتکو در ساختمان سازی افزایش عمر لوله های به کار رفته در ساختمان های جدید و تعدیل هزینه ها می باشد.
کاربرد لوله های پنج لایه گروه صنعتی بهداشتی سیتکو:
 • قابل استفاده در سیستم های بهداشتی با آب سرد و گرم.
 • قابل استفاده در سیستم های تهویه مطبوع.
 • قابلیت استفاده در سیستم های گرمایشی.
 • مناسب برای استفاده در سیستم گرمایش کف.
خرید اتصالات 5 لایه سیتکو
لوله های پنج لایه گروه تولیدی سیتکو به دلیل کیفیت ساخت بالا می توانند انتخابی مناسب برای استفاده در سیستم های موتورخانه باشند.
لوله های پنج لایه علاوه بر تاسیسات ساختمان سازی تاسیسات آبرسانی صنایع پزشکی و بهداشتی سیستم های حرارتی و برودتی و کاربرد صنعتی می باشد که به دلیل خاصیت ضد خورندگی که دارند و از این جهت که رسوب آب را به طور کامل می گیرد بسیار مورد توجه در صنایع مختلف قرار گرفته است باعث افزایش روز افزون تولید این محصول و جایگزینی به جای محصولات قدیمی تر می شود.

اتصالات 5 لایه سیتکو

[تعداد: 3    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *