لوله چینی مانیسمان

مشخصات لوله چینی مانیسمان

در کشورهای چین شرکتهای مختلفی وجود دارند که در زمینه تولید لوله فعالیت دارند، این شرکتها انواع لوله را با حجم بالا به کشورهای مختلف صادر می کنند که یکی از این کشورها ایران می باشد.

در ایران تولید لوله مانیسمان با محدودیت رویرو است از این رو نمی تواند نیاز مشتریان را تأمین کند پس باید آنها را از کشورهای دیگر خریدداری و وارد بازار نماید.

از آنجایی که واردات از طرف کشور چین به ایران نسبت به کشورهای دیگر راحت تر می باشد پس بسیاری از لوله های موجود در بازار با برندهای چینی می باشند.

شرکتهای چینی سعی نموده اند تا تولیدات خود را با بهترین ماشین آلات و دستگاه های پیشرفته همراه با دانش روز دنیا تولید نمایند تا از نظر کیفیتی در سطح بالایی باشند.

لو.له های تولید چینی با نامه لوله چینی مانیسمان و لوله چینی درزدار شناخته می شوند.

این محصول به گونه ای طراحی و تولید می شود که در مراحل تولیدش نیاز به جوشکاری نمی باشد چرا که یکدست و یکپارچه و بدون درز می باشد از این رو نسبت به نوع درزدار استحکام بالا داشته  و طرفداران بیشتری را به خود اختصاص داده است.

با استفاده از شمش فولادی و یا یک پروفیل تو پر و تهی کردن آن، لوله چینی مانیسمان تولید می گردد که در صنایع مختلف همچون صنعت نفت و گاز بیشترین کاربرد را دارد.

لوله چینی مانیسمان در مدلهای لوله مانیسمان آتشخوار، لوله مانیسمان گالوانیزه، لوله بدون درز هیدرولیک تولید می شود.

گریدهای این محصول عبارتند از:

  • A333
  • A335
  • A106

که در رده های 10، 20، 30، 240، 60، 80 و در سایزهای 1 تا 6 اینچ تهیه می شوند.

لوله چینی مانیسمان ویژگیهای بسیاری دارد که به چند مورد از آنها اشاره می کنیم.

لوله چینی مانیسمان
لوله چینی مانیسمان

دارای مقاومت بالایی در برابر ضربه هستند، در برابر مواد خورنده و اکسید شدن مقاومت دارند، دارای یکنواختی و یکپارچگی می باشند، این لوله ها به دلیل نداشتن درز و یا شکاف نسبت به انواع دیگر که محل تمرکز تنش و عامل کسیختگی هستند وجود  نارد.

لوله چینی مانیسمان به دلیل اینکه با پایین ترین استاندارد بین المللی ASTM  تولید می شود نسبت به برندهای دیگر وزن کمتری دارد که با این حال باز هم کیفیت قابل قبولی را ارئه می دهد.

قیمت لوله چینی مانیسمان را می توانید از فروشگاه های مختلف اما معتبر دریافت کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.